• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Függesztett Odyssea árnyékolás

Szaki

Főkertész
Sziasztok!

Tervezem felfüggeszteni az Odyssea 4x39-emet és azt szeretném megtudni, van-e valamilyen esztétikus megoldás arra, hogy az emelés miatt szemünkbe világító fényt leárnyékoljam/reflektáljam?
Eklatáns párhuzam az ADA Solar, ott magával az armatúrával dizájnolták ezt meg, hiszen lejjebb ér a széle a fényforrások szintjénél, ilyesmi megoldás érdekelne, csak Ody-ra.

Van ötletetek?

Köszi! :)
 
Ha jól láttam, akkor ennél a lámpánál nincs íves reflektor a csövek felett, hanem a teljes csősor felett van egy tükör. Én ezt kiváltanám csövenkénti fényterelőkre.
 
Sziasztok!

Tervezem felfüggeszteni az Odyssea 4x39-emet és azt szeretném megtudni, van-e valamilyen esztétikus megoldás arra, hogy az emelés miatt szemünkbe világító fényt leárnyékoljam/reflektáljam?
Eklatáns párhuzam az ADA Solar, ott magával az armatúrával dizájnolták ezt meg, hiszen lejjebb ér a széle a fényforrások szintjénél, ilyesmi megoldás érdekelne, csak Ody-ra.

Van ötletetek?

Köszi! :)
Szia!
Én így oldottam meg:
https://akvakertesz.hu/threads/diy-kokany-megoldasok-topikja.2525/page-13
Nem tökéletes, de a célnak megfelel és olcsó.
 
Nem akarok új topicot nyitnicsak 1 kérdés miatt, de van valami ötletetek a függesztett Ody kábelének szép elvezetésére vissza a padlóra. Mindenre gondoltam, csak arra nem, hogy függesztés után hol vezetem a kábelt.
 
Back
Oldal tetejére