• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

Akkor induljon a második évad.... egyből a sűrűjébe :)

Ritkan szoktam ilyet irni, de ez a koncepcio hogy bevontok egy designert a project elejebe elegge uniqe es nagyon ut. Nem hiszem hogy valaki csinalt volna ilyen videot. Arrol nem beszelve hogy tetszik hogy az egesz alkaotoi folyamatot, kompromisszumokat bemutatjatok. Es jo latni hogy mindket fel baromira elvezi a kihivast. Szerintem jelenleg ez a video az egyik legjobb aquascaping tartalom.
 
Szerintem jelenleg ez a video az egyik legjobb aquascaping tartalom.
Bennem is pontosan ez fogalmazódott meg, miközben néztem a videót. Ilyen részletes betekintést még utólag - a verseny lezajlását követően - sem láthattunk soha.
Nagyon profi az alkotói folyamat és annak prezentálása is. Kívánom, hogy a végeredmény legyen még a PS tervnél is ütősebb. Nagyon menő lett a tervezés is, de azért én látok erre is némi sanszot.
 
Köszi mindenkinek. ☺ Emlékszem amikor B említette, hogy megtalálta Évit egyből az volt az első, hogy legyen vele valahogy egy interjú. Szuper történet, egy kis országból, biztosan mindenki érdekesnek találná.
Ebből lett végül, hogy a tényleges tervezés felett beszélgettek Balázsék. 👍

A legtöbb ember valamilyen kész látvány alapján épít, fotók, akváriumok stb, de ez egy másik irány. Ha nem akarsz valamit a polcról/netről levenni. Olyan látványt szeretnél, ami még biztosan nem volt. Erre így nagyobb a sansz.
Pl egy verseny dobogójáért esetleg ilyen irányba is lehet gondolkodni. Dave Chow mondjuk megrajzolná magának, de a legtöbben nem grafikusok a hobbiban.

G. Wollinski korábban a neten böngészve hasonlóan megtalálta Évi egyik tervét és ez alapján építkezett. Mi felkértük, hogy csak a projekt kedvéért tervezzen valamit az évek alatt rengeteg tapasztalattal gazdagodva.
Szerintem nagyon frankó lett a terv (grafikusi szemmel is) és nem tűnik lehetetlennek, hogy az élményt közel hozzuk a látványtervhez. Ehhez mondjuk kellett a videóban is látható közös munka, hogy eleve erre a méretre tervezzünk, hogy legyen egy fix látványelem (a fa). Remélem a térben hátra építkezésből is átjön valami a későbbiekben ;)

Balázs azért tökéletes erre a szerepre, mert általában nem fogják vissza ilyen alap kérdések, hogy hogyan lesz ez megépítve, mennyi idő, mennyi pénz és miből fogjuk megépíteni stb stb. Amíg ezen morfondírozunk már ott van az udvarban a több száz kg építőanyag és 2 hétig csak ragaszt ha ez kell hozzá :D Mire a videó elkészült a 2 hetes forgatásban már el is indult beültetve az akvárium....

Beteszem ide a videóban is látható tervet. Innen folytatjuk jöv héten :D

67161352_2393926750656404_4623198901602615296_o.jpg

Ami érdekesség még, hogy @Jopet által is talán többször linkelt Ho Minh - https://www.facebook.com/minh.hothanh tervezővel is kapcsolatba kerültünk végül. Ő is hasonló területen dolgozik mint Évi. De ő évek óta akváriumokat is tervez.
 
Ez a pillanat is eljött. 50x70 cm méretű prémium nyomatokat készítettünk néhány Betta fotóból. Erősen limitált példányszámban elérhetők a boltban és a webshopban is!


1565357769980.JPEG
 
Utoljára módosított:
Egy kis szösszenet. Reggel egy ausztrál pár volt az első vevők között. Később a brazil Aquabase csoport egyik tagja ugrott be, egy indiai pilóta ugrott ki a gépéből, hogy meglátogasson minket a (Quatarnak dolgozik).
És ők csak azok voltak akikkel beszéltem is :)

Tök jó lenne valami interaktív vendégkönyv amin lehetne látni kik merről jönnek. Egészen új szinten van a bolt mint turistalátványosság mostanság.
 
Egy kis szösszenet. Reggel egy ausztrál pár volt az első vevők között. Később a brazil Aquabase csoport egyik tagja ugrott be, egy indiai pilóta ugrott ki a gépéből, hogy meglátogasson minket a (Quatarnak dolgozik).
És ők csak azok voltak akikkel beszéltem is :)

Tök jó lenne valami interaktív vendégkönyv amin lehetne látni kik merről jönnek. Egészen új szinten van a bolt mint turistalátványosság mostanság.

Ez tényleg durva amúgy. A youtube sokat lendített ezen, közelebb tudtok kerülni az emberekhez. Nem is értem, hogy ezt miért nem kezdtétek előbb?! :D Lehetne valami beépített kamera, amibe tudnának a vevők okosat mondani. Vagy ez marhaság? :D
 
Egy kis szösszenet. Reggel egy ausztrál pár volt az első vevők között. Később a brazil Aquabase csoport egyik tagja ugrott be, egy indiai pilóta ugrott ki a gépéből, hogy meglátogasson minket a (Quatarnak dolgozik).
És ők csak azok voltak akikkel beszéltem is :)

Tök jó lenne valami interaktív vendégkönyv amin lehetne látni kik merről jönnek. Egészen új szinten van a bolt mint turistalátványosság mostanság.

Pultnál egy darab tabletet kell csak kitenni ahol fizetés közben rá lehet nyomni az ország zászlójára ahonnan jött az illető :) Kb a gyorséttermes "hogy tetszett a kiszolgálás?" mintájára.
 
Ez tényleg durva amúgy. A youtube sokat lendített ezen, közelebb tudtok kerülni az emberekhez. Nem is értem, hogy ezt miért nem kezdtétek előbb?! :D Lehetne valami beépített kamera, amibe tudnának a vevők okosat mondani. Vagy ez marhaság? :D

A múltkor a japán srácot is leverte a víz, hogy 2 szót kellett szólnia a vidin :) aztán amennyire stresszelt a felvétel előtt, teljesen tátva maradt a szánk az akció után :) :) Balázs arcát érdemes megnézni. A vidin odatekertem nektek :)

 
Back
Oldal tetejére