• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

Lesek ám fiúk, lesek....... csendben sunyiba🧐. Vérzik a szívem, gyönyörű amit csináltok. Sajnos jelenleg még mindig az időhiány, ami elválaszt ettől a csodás hobbitól. De vigasztalom magam, hogy már nem az újabb kihívásokat keresem magamnak, hanem azon töröm a fejem, miként ne állítsak csatasorba egy újabb gépet, amivel dolgoznom kellene. Azért teszem a dolgom én is, jó pár hektár erdőt telepítek, ápolok, gondozok, növényezek én is, csak nem víz alatt🤣 Hatalmas gratula a munkátokért, és minden aktív akvarizáló, alkotó fórumozónak!!!
Ezer éve… :)
 
Lesek ám fiúk, lesek....... csendben sunyiba🧐. Vérzik a szívem, gyönyörű amit csináltok. Sajnos jelenleg még mindig az időhiány, ami elválaszt ettől a csodás hobbitól. De vigasztalom magam, hogy már nem az újabb kihívásokat keresem magamnak, hanem azon töröm a fejem, miként ne állítsak csatasorba egy újabb gépet, amivel dolgoznom kellene. Azért teszem a dolgom én is, jó pár hektár erdőt telepítek, ápolok, gondozok, növényezek én is, csak nem víz alatt🤣 Hatalmas gratula a munkátokért, és minden aktív akvarizáló, alkotó fórumozónak!!!
Üdv újra itt! 🤟✌️👍
 
Volt már hasonló dioráma. Talán Jurijs építette, igen aprólékos munkával.

Kicsit talán hasonlított, de élőben nem igazán.
Egyébként őt egy korábbi liquid nature akvárium ihlette :)

J féle akvárium egy 60x30x36-os klasszik méret volt.
Ez meg talán egy 45x45-ös kocka. Elég érdekes méretekkel.

48122073998_6351a29bcc_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr
 
Hogyan mutat 100 növény egy MINIMALISTA IWAGUMI akváriumban?

Tomi szerint jelenleg pont elég monumentális aquascape díszíti galériánkat, így szeretne egy minimialista Iwagumi-t építeni az egyik 120P akváriumunkban. A Dennerle Plants-től a projekthez 100 cserép növény érkezett, így a kérdés az, hogy hogyan mutat majd ennyi növény az akváriumban :) Te mit gondolsz a végeredményről? Tomi még mindig az Iwagumi Királya?

 
És egy szelet japán.... Az építésről készült vidit hamarosan YT-n láthatjátok. 🎎🇯🇵🏔️

Apropó YT, holnap reggel Tomi ébreszt az új 240-es akváriumával! :D

View attachment 155127
Valahogy ezeket jobban szeretem amikor még gyér a növényzet, és nem lep el mindent. Sok szépet láttam már, és pár hónapon belül alig látszik már a kezdeti tervekről valami. Amúgy ennek az aksinak mivel van fóliázva a háta mert olyan szépen tükrözik hogy nem lehet eldonteni.
 
A LEGNEHEZEBB akvárium-építési forma - Egy Indonéz stílusú akvárium születése | 1.rész

Balázs egy ideje rendelt egy 45x45x30 cm-es akváriumot, mely hetek óta raktárunkban várt sorsára. Már azt hitte, hogy elfelejtettük, mikor előrukkolt az ötlettel: Indonéz stílusú akváriumot szeretne építeni benne! Ez az egyik legnehezebben kivitelezhető akvárium-berendezési forma, a léc tehát magas! Szerinted hogy sikerült a hardscape?

 
Ha jól tudom, sajnos sérülten érkezett az üvegestől az akvárium, így újra kell gyártani. Elnézést kérünk a csúszásért.
Jól tudod. És ezt is teljesen korrekten intézte az ügyfélszolgálatotok. Tényleg érződik, hogy számít nekik a dolog. Csak viccesen jött ki, hogy tegnap ezt írtam, ma meg csúszott, magas labda volt. :) (Amúgy annyira nem baj, van egy csomó kerti melóm -persze azért nyilván be vagyok sózva.)
 
Back
Oldal tetejére