• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua webshop fejlesztések

Viszont örömmel jelentem, hogy sok-sok év után Atti a GA oldalán is bloggol.

Nagyon jó, hogy van egy ilyen rendszeres kis olvasnivaló. Nagy pacsi @Nigro -nak🤝. A párperces és live-os videók világában ez biztosan egy rétegigény, de rajtam kívül is lehetnek még olyan "régi vágású arcok", akiknek akvás témában olvasni is élmény (+írásban jól lehet keresni a szövegben). Arra van valami funkció, hogy új blog bejegyzésről értesítés?
 
RSS feedre itt tudsz feliratkozni. Jelenleg csak ez van.

Ezt a választ kapom és az oldalt "kódolva":

"This XML file does not appear to have any style information associated with it. The document tree is shown below."

Megjegyzés: Pedig direkt beléptem a GA oldalán és az utolsó blog bejegyzésben kattíntottam az RSS Feedre.
 
Oks ezt megnézem még, most nem jutottam tovább. A chrome böngészőhöz való RSS Feed Reeader megeszi, de a w3 Feed validator nem szereti. Eddig nem használtuk az RSS-t, csak töltöttük az anyagokat. De utána járok mi a szitu.
 
A párperces és live-os videók világában ez biztosan egy rétegigény, de rajtam kívül is lehetnek még olyan "régi vágású arcok", akiknek akvás témában olvasni is élmény (+írásban jól lehet keresni a szövegben)
Én minden tekintetben inkább olvasok. A világból ki tudok menni, amikor például valami érdekesnek tűnő cikket szeretnék elolvasni, rákattintok, erre kiderül, hogy videó. Sosem tudom meg, miről is szóltak valójában :(
 
Két apróság: 1. Ha egy kívánságlistám van, akkor az az egy lehetne default kiválasztva, hogy csak a hozzáadás gombra kelljen kattintanom. 2.) Az összetett termékeknél elég fura, hogy a hiányzó cuccok nélküli ár jelenik meg a listában. Pl. 21220 Ft a CO2 rendszer ára, de egy 33500 Ft-os reduktor nincs benne.
 
Ilyesmi megoldást nem akartok fb-től függetlenül az oldalatokra? Csináltok egy gallériát minden scaperől 1 kép, mellette hogt mi micsoda benne + link webshop tételre?
 

Attachments

  • Screenshot_20211203-154043_Facebook.jpg
    Screenshot_20211203-154043_Facebook.jpg
    189.4 KB · Megtekintések: 22
Ilyesmi megoldást nem akartok fb-től függetlenül az oldalatokra? Csináltok egy gallériát minden scaperől 1 kép, mellette hogt mi micsoda benne + link webshop tételre?

Volt korábban, aztán kiszedtük, mert ezeket karban is kell tartani a folyamatosan változó termékpaletta miatt. Különben google nagyúr azonnal lecsap ránk :)
De tervben van egy modernebb változat. Kari előtt ez már nem várható.

FB-n, Instán időnként csináljuk, de minden terméket ott sem lehet felsorolni. Instán pl 5 a limit. Facén meg agyonvágnak minket ha teleszemeteljük a fotókat :)
 
Back
Oldal tetejére