• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Hunger for Infinity

Esélytelen sajna. A talaj is meg van emelve a jobb oldalon 5cm nikecellel, meg az amazonia nem is bírná el az olyan erős lejtést, hogy 2 centi vastagságról felhúzni 20 centire mindezt 15 centinyi távon... Így is omlik lefelé folyamatosan amíg nem fogja meg az elatine. :(
 
A víz kristálytiszta.
A háttérfólia opálfehér, és a mobiltelefon kamerája egy fosch, ez lehet az érzékcsalódás oka. :)
 
Na megjöttek a süncsigák a németektől.
Elég nagy csalódás, igaz tényleg 5 féle színű van benne, de meglehetősen pirinyókat küldtek pedig a leírásban 1.5 cm mértet írtak. Ezt a méretet a boltban simán otthagyom. :)

Mindegy ez van. Megint tanultam valamit. :)
 
A víz kristálytiszta.
A háttérfólia opálfehér, és a mobiltelefon kamerája egy fosch, ez lehet az érzékcsalódás oka. :)
Akkor ez nagy tanulság, mert és is hetek óta nézegetem a naplódat és várom mikor tisztul már le a víz? ( csak én nem mertem szóvá tenni )
 
:D

Profi fotóval nem lenne opálos érzése az embernek. De az nincs. :D

A 100db zöld neon 2 nap bátorság után bemenekült bal hátra a waillichiihez, és nem nagyon jönnek ki onnan. Fostos banda. Remélem azért előbb-utóbb újra kimerészkednek... még csak az sem lehet hogy nem érzik magukat biztonságban. :( Hülye halak.
 
Amíg az akvárium az asztalomon volt, az uro banda a pandákkal együtt a hozzám legközelebb eső sarokban tobzódott, ahányszor géphez ültem, reménykedve a kajában. Amióta külön szobában van az akvárium, és csak néha nézek be hozzájuk, azonnal eliszkol mindenki, ha meglát. :cautious: Persze kajára előmerészkednek. Pedig már nálam se akarja őket senki megenni.
 
20181103_153709.jpg Eddig nem ugrálnak, kopp-kopp. :)

Az elatine gyeppel meggyűlik a bajom, az amanok folyamatosan kikapálják, ennek folyományaként pótolni kell majd itt-ott.

Hétfőn indul a hidrogén peroxidos mohairtás a kövekről (köszi @DávidHorváth szaktárs :) ), az eredményről beszámolok.

A süncsigák dolgoznak, de az üveget preferálják a dekor helyett... Lehet elő kéne kapni az eheim algakaparót. :)
 
View attachment 66639 Eddig nem ugrálnak, kopp-kopp. :)

Az elatine gyeppel meggyűlik a bajom, az amanok folyamatosan kikapálják, ennek folyományaként pótolni kell majd itt-ott.

Hétfőn indul a hidrogén peroxidos mohairtás a kövekről (köszi @DávidHorváth szaktárs :) ), az eredményről beszámolok.

A süncsigák dolgoznak, de az üveget preferálják a dekor helyett... Lehet elő kéne kapni az eheim algakaparót. :)

Most nézem milyen halak vannak itt. Szépek nagyon. Eddig én nem akartam halat az enyémbe de őket látva hm hm... egyébként ugrálósak?
Sün nekem is inkább az üvegen kószál meg a dragonokon. Egyéb helyen én még nem láttam pl növényen. Viszont még bödönt sem láttam növényen[emoji2]
 
Na ma reggel a jövés-menéstől az akva mellett csak megijedt és kiugrott az egyik fiú bohóccsuka (előtte 5 perccel pótoltam az elpárolgott vizet és töltöttem fel az akvát), még szerencse hogy észrevettem a padlón a kutya előtt (simán megette volna :D ) és visszadobtam. :D
Reméljük túléli.
 
Elszórtam a foghíjas helyekre 3 doboz elatinet.
23.2 fokról levettem a ventit 22.8 fokra (0.3 fok delay-el, tehát max. 23.1 fokra mehet fel a hőmérséklet), ennél lejjebb tennem már nagyon sok víz párologna el.

Meglátjuk.
 
Back
Oldal tetejére