• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

HWA - WabiScapers

Egyre fantasztikusabb dolgokat alkotsz. Ezt az utolsó műved is csak spricceled, vagy van valami titkos nedvesítő beépítve valahol?
Csak spriccelés, reggel meg este. De olyan fa darabot választottam ,jobban mondva találtam, ami szívja a vizet, mint egy szivacs.
A tesztelés, már megtörtént a 2 üveg wabiba, már 1 hónapja. Ott látható egy-egy darab.
 
Na igen, ahogy már korábban is írtam, hogy ez kezd döglődni, csak más szavakkal, már mint a posztolást.
Sajnos, nemcsak ez a topik haldoklik. Valahogy az egész fórumozás belassult az utóbbi időkben.
Pedig itt-ott felbukkan egy-egy szép kis wabi.
Az enyém bénácska, de magamhoz képest egész zöld és él!
Hétvégén majd jól felturbózom szágyi mohákkal és páfránykákkal!😉
0F1F1FF9-F361-445C-8628-436EDFAB6251.jpeg
 
Ismerve téged, hogy kinyírod a növényeket,:D elég pofásan néz ki.;)
Köszi!😘
A fán a te mohád van ám. Már azt hittem, kipurcant, mert kezdett barnulni, de most meg szépen kapaszkodik a törzsén és új, zöld hajtásokat hoz.👍🏻
A verticillata @evavigh adománya volt, a bitangul terjedő montecarlo @Zuzmi-tól van, a kókuszhéjon @ezsolt80 nevelt mohát és páfránykát, de ezek kicsit haldoklanak. Gyönyörűen virul @tsokee meglepi ludwigiája, de meglepően túlélő az anubias, az ada mini tripartita és @csokemarcell barátom mindent tűrő ada pinnatifida UK hajtása, ami akkora már, mint egy pálmafa.
@Trappista cuba gyepe itt-ott még látszik, de az MC lassan mindent benő.
Egy szó, mint száz, engem is meglepett, hogy víz nélkül jobban megmaradnak, mint víz alatt!🤔
 
A topik népszerűsítésére belinkelem ide az egyik wabim, DOOA Neo Glass AIR 30x18x12 cm, DOOA Sol Stand G-vel,ez már kifutó termék, a későbbiekben nem tudok rendelni belőle. Helyette a DOOA Sol Stand RGB lesz, ami az üveg szélére rögzíthető, és ezért szerintem nem ideális mindegyik DOOA Neo Glass AIR üveg tipushoz.
 

Attachments

  • IMG_1270.JPG
    IMG_1270.JPG
    576.2 KB · Megtekintések: 36
Azt a középső fát hogy belepte a moha! 👍Eszméletlen jó. Esetleg nem próbálod meg mini karácsony mohával vagy riccardiával? Azok is biztosan őrült jól mutatnának.
 
Milyen szivattyút használsz? Bevált hosszútávon gond nélkül?
Szia!
Valami Reptil akármi is van ráírva, de holnap vagy szombaton, lefotózom neked, mert már nem emlékszem. Holnap megyek vidékre, és akkor le tudom írni pontosan a paramétereit. Ahhoz hogy 2 hetente látom, és minden 3ik órába megy egy órát, mondható hogy bevált, mert teszi a dolgát..
 
Back
Oldal tetejére