• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Inspiráció

Egy kis építkezés :
Pakne kenzho


Elég menő lett. Az elején nem értettem mi értelme van lávakövekhez ragasztani ezekt a böszme gyökereket, amikor azok egy erős tüsszentésre maguktól is feljönnek :) De a végén azért bebiztosította magát a másik fajta kővel.
Nagyon frankó lett. 👍
 
Elég menő lett. Az elején nem értettem mi értelme van lávakövekhez ragasztani ezekt a böszme gyökereket, amikor azok egy erős tüsszentésre maguktól is feljönnek :) De a végén azért bebiztosította magát a másik fajta kővel.
Nagyon frankó lett. 👍
Nem hiába nézegetek mostanában ilyeneket és ehhez hasonló építéseket ......... 😌
 
Elég menő lett. Az elején nem értettem mi értelme van lávakövekhez ragasztani ezekt a böszme gyökereket, amikor azok egy erős tüsszentésre maguktól is feljönnek :) De a végén azért bebiztosította magát a másik fajta kővel.
Nagyon frankó lett. 👍
Szia. És 9:21- nél összeragassza a homokot meg körülötte a talajt ? o_O
 
Ez kb. ugyanaz a kérdés, mint hogy Schulek Frigyes vajon látott-e már egy valamirevaló vízimalmot, vagy ő inkább csak ilyen kápolnaépítő kőműves? ;)
 
Egyre inkább ez jut eszembe ezekről:
View attachment 99189

Egyébként ezek az emberek láttak már halat akváriumban? Vagy ők inkább faragasztó kisiparosok ;)
Vagy épp dohányzásról leszokó emberek, akik a filtert inkább ragasztásra használják.:giggle:
 
Back
Oldal tetejére