• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Japán Boltok

Aqua Forest Tokyo.
Ember nem gondolnám, hogy egy a föld alatt a metrófelé menet belebotlik egy kis ékszerdobozba. Shinjuku állomásan pedig ott van az Aqua Forest. Amilyen pici olyan sok minden minden elfér bent. Tiszta mint a GA régen :D
Így képzeljétek el a bolt környezetét:
View attachment 63548
És így a boltot:
View attachment 63549Aqua Forest Tokyo by Daniel Szente, on Flickr
View attachment 63550Aqua Forest TokyoAqua Forest Tokyo by Daniel Szente, on Flickr
View attachment 63551Aqua Forest Tokyo by Daniel Szente, on Flickr
View attachment 63552Aqua Forest Tokyo by Daniel Szente, on Flickr
Egy kis DOOA finomság:
View attachment 63553Aqua Forest Tokyo by Daniel Szente, on Flickr
View attachment 63554Aqua Forest Tokyo by Daniel Szente, on Flickr
View attachment 63555Aqua Forest Tokyo by Daniel Szente, on Flickr
Bakker @inadsz Dani,azt miert nem mondtad,hogy ez a vilag majdnem legforgalmasabb metro allomasa?Kb 40 percet keresgeltük:mad:!Amugy nem volt nagy szam!Vettem par dolgot,de az eladoknal en jobban ismertem a mohak nevet mint ök!Vettem par ritkasagot!Remelem nem lesz gond velük a repteren!Vettem Ada hal kajat is!
 
Én pontosan tavaly voltam,akkor nem fogott meg a bolt hangulata,igaz ez talán azért mert egy hatalmas metro állomáson volt,1 oea keresgélés utan találtuk meg.
 
Aqua Forest


Kis ékszer doboz a bolt. Rettentő pici alapterületen van és ahhoz képest hihetetlen sok minden befért oda.
Számunkra furcsa hogy a föld alatt van egy metró állomáson, de Japánban egy párhuzamos világ van ott.
Vállalható akvariumaik vannak, de engem sem fogott meg. Igaz én meg pont véletlen bukkantam rá a földi alatti séta közben.
 
Back
Oldal tetejére