• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

kicsi 20-25l akvárium update

Nagyon érdekes.... Túl sokat akarsz, de nem akarsz költeni rá. Akkor miért akarsz akváriumot? Csak érdeklődöm 😊
Világitásra nem akarok nagyon sokat költeni.
Van nagyobb akvárium s azt is fel kell frissíteni.
Mért akarok túl sokat?? csak nem szeretnék kidobni pénzt mert világitás nem jó.
 
Világitásra nem akarok nagyon sokat költeni.
Van nagyobb akvárium s azt is fel kell frissíteni.
Mért akarok túl sokat?? csak nem szeretnék kidobni pénzt mert világitás nem jó.
Nálam ha nem akarok sokat költeni az az, hogy akkor nem is vágyok nagy dologra. Az elsőnél én se vágytam nagyra, még se volt olcsó, még is a kukába végezte, mert fukarkodtam vele. De álmodtam nagyobbat és nem sajnáltam rá a pénzt! Ha boltból vásárolsz nem olcsó, ha kéz alól, az se sokkal olcsóbb, ráadásul fél vagy egy év mire találsz egy jó ajánlatot, de az is lehet lutri ha megvétel után mondjuk megy 2 hónapot. Utána azért szívod majd a fogadat.
Szerintem álmodd meg a nagyot, és lépésenként szedd össze a cuccokat, hozzá, havonta egy-két dolog és pikk-pakk megleszel vele... A boldogság nem marad el vele.
 
Világitásra nem akarok nagyon sokat költeni.
Van nagyobb akvárium s azt is fel kell frissíteni.
Mért akarok túl sokat?? csak nem szeretnék kidobni pénzt mert világitás nem jó.

Nálam ha nem akarok sokat költeni az az, hogy akkor nem is vágyok nagy dologra. Az elsőnél én se vágytam nagyra, még se volt olcsó, még is a kukába végezte, mert fukarkodtam vele. De álmodtam nagyobbat és nem sajnáltam rá a pénzt! Ha boltból vásárolsz nem olcsó, ha kéz alól, az se sokkal olcsóbb, ráadásul fél vagy egy év mire találsz egy jó ajánlatot, de az is lehet lutri ha megvétel után mondjuk megy 2 hónapot. Utána azért szívod majd a fogadat.
Szerintem álmodd meg a nagyot, és lépésenként szedd össze a cuccokat, hozzá, havonta egy-két dolog és pikk-pakk megleszel vele... A boldogság nem marad el vele.
én a 72l csináltam anno szalagos led sorokat majd pár hónap múlva megint hozzá tettem 2 sort, de végül az egész kibirt kevesebb mint 1 évet a vizálló változattal együtt (ráfizettem), így lecseréltem fénycsövesre csak itt meg az a gond, hogy a fényerő jó fele, így nanos cucokkal együtt veszek 40W ledes világítást is ami dimmelhető így közepes - igényes növények és esetleg gyep is tartható. Olcsó húsnak híg a leve 17 és 40 ezer között van látható különbség, inkább utóbbi..
 
Back
Oldal tetejére