• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Lonely Tree

Egy pár kép, hogy Viktor nem beszél a fellegekbe és tényleg ma volt a fotózás.
Iszonyat nagy cuccal jött, már azt hittem itt is alszik:D
9488686674_a27bba7d60_c.jpg

Majd megkértem, hogy lájkolja már le az akvakertész oldalt!!:ROFLMAO:
9485884827_04929cfca8_c.jpg

Ilyen szögből még nem is láttuk az akit (már aki nem) :) Nagyon ízléses, -így finoman szólva.
 
Nem is tudom eldönteni hogy melyik háttérrel jobb. Talán a kiégetett fehér jobban bejön. De csak azért mert én is ilyet akarooookk. :smug: Ahol nem jó a tükröződés szerintem photoshoppoljátok ki :D :D Na jó csak viccelek...
 
Na erről van szó.Ezekért a képekért és videókért szeretem ezt a fórumot.(y)Baszottul inspiráló,bár kétlem ,hogy el fogom e érni ezt a szintet valaha is(n).De azért:
 
Tamron 17-50 f2.8 fix.
A Sigma-val semmi bajom (tökéletes), de 17-es fókusztávolságot akartam , így vagy Tamron-t vagy L-es Canon-t nézegettem.
S mivel a Sigma-t nem tudtam eladni (amit nem igazán értek), így Danitól átvettem az övét (volt nála kb 1 hétig:D ), mert L-es obi nem volt ami megfelelt volna (meg hát nem volt eladó:p ), ezért maradt a Tamron. Dani jó időben volt jó helyen:p.
Sajnos azt kell mondjam, hogy összerakásban és működésben a Sigma jobb (HSM), de képben a fix f2.8-al a Tamron veri.
En Cecska ajänläsära vettem a Tamron 17-50 f2.8-at.köszi az ajänläst.Amugy klaszisokkal jobb kepet csinäl mint az alap obi.Es az aki VARÄZSLATOS,sztem ez a legmegfelelöbb szo rä.Nagy vagy fater.
 
Köszi, megy a reklám mint Elos akvárium. :happy:
Szerintem megmutattam én is és attibva is, az akváriumainkal, hogy mennyire jól vált be az Elos talaj és tápozási rendszere.(y)
Amint lesz időm lövök pár képet, gyönyörűen fejlődik az aki még mindig (a Loney Tree 6 hónapos) :cool:
upsz, csak most néztem, hogy a GA-s aki és Ati akija is ott van, oda is grat :) Mind szép
 
Lassan az akváriumom eléri a 7 hónapos kort és azt kell mondanom, hogy gyönyörűen helytált az Elos tápozási rendszere + talaj, még ha egy kicsit magára is hagytam a Lonely Tree-t, akkor is szépen fejlődött/ik.Viszont aki ismer tudhatja, hogy nálam nem sokáig húzza egy elrendezés, evvel azt szeretném mondani, hogy lassan véget ér ennek az akinak a pályafutása is. Ezt nehéz megmagyarázni, hiszen számomra az akvakertészet egyik fontos részlete a legózás, alkotás, építés, nevezhetnénk sokféle módon, de ha ez nincs meg akkor egy idő után unalmassá fog válni számomra ez a hobbi, ezért kell mindig újat és újat alkotni, közben hajt a kíváncsiság is, hogy az eltervezett tájrészletet megtudom-e az akváriumban valósítani, megtudni mik a határaim stb. Szerintem sokan tudják miről rizsázok, szóval a lényeg, hogy a következő elrendezés már 70%-ban készen van, már csak arra vár , hogy helyet kapjon a Lonely Tree helyett.

Van egy másik oldala is az egésznek, hogy nem igazán van szívem szétrobbantani a mostani elrendezést, de lőttem egy fotót, hogy milyen szépen átvették az uralmat a növények.
10117787384_e08e6f0db9_c.jpg

S van 2db submers növényem aminek nagyon örülök.
10117633325_bbcf5a2ec8_c.jpg
 
Utoljára módosított:
Szia. És milyen lesz az új akvárium? Tett-e annyi pozitív benyomást rád az Elos, hogy továbbra is ennél maradsz, vagy inkább a jól bevált ADA termékeket használod majd?
 
Szia. És milyen lesz az új akvárium? Tett-e annyi pozitív benyomást rád az Elos, hogy továbbra is ennél maradsz, vagy inkább a jól bevált ADA termékeket használod majd?
Ez jó kérdés, hiszen szeretném egy kicsit titokban tartani az ötletet, ezért úgy tervezem, hogy csak pár részlet lesz publikus, az egész aki nem, szóval tuti bukom az Elos projektet emiatt. Ettől függetlenül lehet maradok az Elos tápozásnál, s úgy tervezem, hogy a talaj is marad az eredeti.

Az új elrendezés pedig, (aki otthon van a bonsai tartásában annak nem újdonság) a shanshui penjing és a saikei miniatűr tájaihoz fog hasonlítani, érdekes és izgalmas próbálkozás lesz.:cool:
 
Utoljára módosított:
Érdekesnek ígérkezik, sok sikert a "próbálkozáshoz" bár ahogy látom te mindig valami nagyot alkotsz ezekből a próbálkozásokból, szóval kíváncsian várom az eredményt.
 
Brutális dzsungel lett, szinte elbillen az aki....őszintén szólva nekem ez így ebben a túlburjánzott formában jobban tetszik....a szíved szakadhat szanaszét, ha ezt szétbontod! Nekem legalábbis szakadna...;)
 
Ez jó kérdés, hiszen szeretném egy kicsit titokban tartani az ötletet, ezért úgy tervezem, hogy csak pár részlet lesz publikus, az egész aki nem, szóval tuti bukom az Elos projektet emiatt. Ettől függetlenül lehet maradok az Elos tápozásnál, s úgy tervezem, hogy a talaj is marad az eredeti.

Az új elrendezés pedig, (aki otthon van a bonsai tartásában annak nem újdonság) a shanshui penjing és a saikei miniatűr tájaihoz fog hasonlítani, érdekes és izgalmas próbálkozás lesz.:cool:
Meg kellett gugliznom. Nagyon érdekes és izgalmas project lesz ez :)
 
De gondolom ezzel az új projecttel a jövő évi IAPLC-t célzod meg... ;)
Egyet értek az előttem szólókkal tuti nem tudnám szétszedni,nagyon szépen összeértek a növények ,nagyon egészséges dzsungel kerekedett belőle,gratulálok !
 
A Pentek esti programom a foci mellet e naplo vegig olvasäsa!Mit ne mondjak ez erdekesebb volt mint az Olasz-Nemet mecs.Az elejen meg volt pär kerdesem,de gondoltam majd a vegen.MIRE VEGIG OLVASTAM NEM MARADT KERDESEM.Mindet megvälaszoltad közben.Sokat tanultam.KÖSZI.(y);)
 
Back
Oldal tetejére