• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Mindent bele

És akitől kaptad, vagy ahol vetted nem tudsz érdeklődni, hogy mit tegyél, hogy változzon?
Elsőre hülye kérdésnek tűnik, de lehet, hogy egy extra táptabi, vagy vas táprúdtól megtáltosodik. De szerintem előbb érdeklődj a forrástól.
Ezt a Mammutban vettem, cimke nélkül, eléggé szakadt állapotban. Azt hittem hogy a Ceratopteris thalictroides emers formája. Aztán amikor a wabiba is tettem másmilyenné fejlődött. Egyébbként neked is vittem belőle a wabiba.
 
Ó, igen! :love::love::love:

Na, ezt a látványt imádom én, meg ahogy elnézem, a halak, csigák és garnélák is megőrülnek ezért a csodás dzsungelért. Elég jól beindultak a növények.
Azért a pinnatifida sem gyenge ott középen.:ROFLMAO:
 
Ó, igen! :love::love::love:

Na, ezt a látványt imádom én, meg ahogy elnézem, a halak, csigák és garnélák is megőrülnek ezért a csodás dzsungelért. Elég jól beindultak a növények.
Azért a pinnatifida sem gyenge ott középen.:ROFLMAO:
Garnélát keveset látok mostanában. Nem tudom miért.
A Pinnatifida az tőled van. Hozott sok új hajtást, majd teszek át a kicsibe is.

Mióta leállítottam a co2 adagolást, a difformist és a zosterifoliát nem kell hetente nyírnom, a HM viszont továbbra is nő, mintha húznák. A ludwigia színe halványabb lett.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére