• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Nagy Pofa, Hozzá nem értés, 300L

Vigyázz is, mert jól tud horgolni "bal horog" 😂 (ezért a beszólásért tuti én is kapok, de nem tudtam kihagyni 😁) amúgy szép az akva, már vártuk a fotót! Megjegyzem sikeresen elvannak a saláták, amiket tőlem kaptam 👍🤘
Igen, vigyázni kell vele :p Örülök hogy valakinek tetszik de nekem most olyan mintha valaki csak beleöntötte volna a növényeket :D
 
Nem mertem jelentkezni, mert féltem @mmccannon haragjától amit csalódottsága szülne amiért nem vágtam vissza és ültettem szét a rotalákat ahogyan megigértem......
Mostanra végre sikerült és ime 1-2 kép :)

View attachment 157789

View attachment 157790View attachment 157791
Szeretem az ilyen dzsungel stílust, nagyon tetszik az akvárium. A rotalákat egy kicsit jobban visszavágnám hátul. Hamar elfásodik a száruk, és ledobálják az alsó leveleiket. Látom, felcserélted a szűrőket. Így jobb lett az áramlás?
Szép lett a wabid. Legjobban a lobelia tetszik. Van még néhány szabad felület, de a tripartita hamar benövi majd, ha nem vigyázol :)
 
"Hamar elfásodik a száruk, és ledobálják az alsó leveleiket"
Ezért is imádom ezt a fórumot, mert megint tanultam valami olyan ujjat, ami nincs benne a szakkönyvekben 😁 köszi Rudi 🤘
Mellékesként elindítanék egy lábjegyzetet:
Egy múltkori beállítós bulit nem dobnánk össze nálatok ott az udvaron ? Lézert + pálinkát állom 👍😂
 
Szeretem az ilyen dzsungel stílust, nagyon tetszik az akvárium. A rotalákat egy kicsit jobban visszavágnám hátul. Hamar elfásodik a száruk, és ledobálják az alsó leveleiket. Látom, felcserélted a szűrőket. Így jobb lett az áramlás?
Szép lett a wabid. Legjobban a lobelia tetszik. Van még néhány szabad felület, de a tripartita hamar benövi majd, ha nem vigyázol :)
A szűrőt el is felejtettem mondani! Nem is az áramlás volt a gond hanem, hogy a halk EHEIM volt a zárható szekrényben és az OASE kivül. Amióta megcseréltem, szinte nem hallani semmit a működésükről :)
 
Back
Oldal tetejére