• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napi zene

Támogatói póló vásárlásával segíthetitek a magyarországi sürgősségi és intenzív ellátásban dolgozó nővéreket. A póló ára posta költséggel bruttó 6.000 Forint, amelyet az eletzsoldosa.wearetherealpimp.com linken elérhető webáruházban lehet megvásárolni. A befolyó összeg elosztásáról a Szívkatéterezés Győr Alapítvány gondoskodik.

 
Sziasztok... A kisfiam 6 éves, és szerintem még nem hallott ilyen zenét... Mégis... :D sírok a röhögéstől... :D akinek esetleg nem jön be, vígaszdíjként háttérben az akvárium. Bár a diszkoszok nem bírták a rock-ot, inkább elbújtak :D


De hogy hozzak én is valami értelmeset...
Én inkább hifis füllel válogatok, magyar előadókat pedig nagyon keveset hallgatok, ez a felvétel mégis nagy kedvenc (elnézést ha volt már)

 
A kisfiam 6 éves, és szerintem még nem hallott ilyen zenét... Mégis... :D sírok a röhögéstől...
Kizárt!!! :D Szerintem titokban koncertekre is jár, ennyire nem lehet a vérében, sztár a kiscsávó!
Mindenesetre nem ártana odafigyelned a Youtube fogyasztási szokásaira, tuti ott leste el a mozdulatokat - bár ha ilyeneket néz, akkor csak hadd garázdálkodjon... :)


Ujra itthon 🤜🤛
?


De akkor egyet csak Neked is!


Nem bírod ki bólogatás nélkül kihívás... pfff :D
 
Back
Oldal tetejére