• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Akváriumok - Inspiráció

Lehet azon agyal, hogy áprilisban mégis be kellene ugrania a GA-ba. Erről beszélgettünk 1-2 hete az ismerősével aki az utazást szervezi neki :D
Itt lesz a lengyel versenyen és szóba került, hogy átjönnének hozzánk. Régóta kérik a YT nézők is.
Akkor meg is lenne, mit kérek a családtól névnapomra! Egy helyet már most foglaljatok nekem erre az eseményre. @kuchi a mázlista meg együtt fog vele hamarosan építgetni a lengyel eseményen.😚 Na, ezt most jobban irigylem tőle, mint a kínai utat.
 
Akkor meg is lenne, mit kérek a családtól névnapomra! Egy helyet már most foglaljatok nekem erre az eseményre. @kuchi a mázlista meg együtt fog vele hamarosan építgetni a lengyel eseményen.😚 Na, ezt most jobban irigylem tőle, mint a kínai utat.

A lengyeleknél szerintem csak mint pontozó lesz a többiekkel nem? Persze lehet rosszul tudom :)
 
Na, akkor most kicsit megnyugodtam, hogy én előbb láthatom majd alkotni, mint @kuchi!🤪 Ha nekünk meg nem hoz pólót ajiba, majd leszedem róla azt, amiben jön.;)
 
Back
Oldal tetejére