• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Odyssea D-1150 led lámpa

Igen, nagyon pozitív volt elsőre is a fórum. Eddig itt kaptam a legtöbb segítséget. Ez tipikusan az a helyzet, mint amikor az ember löki be a pénzt a nyerőgépbe...nem szállhatok ki, mert már egy csomót beletettem. Megfogadom a tanácsaitokat és köszönöm a segítséget! Másik topikban már kaptam útmutatást egy ledszalagos lámpához. Az előző kb 2 éves és még mindig megy, szóval inkább efelé fogok hajlani a gyáriak helyett. Azért így könnyebb elengedni, hogy több hozzáértő is ezt tanácsolja. :)
Sajnálom, ami történt. Ha jól értem, már nem tudod a garanciát érvényesíteni, mert hozzányúltál a táphoz, mielőtt elpukkant. Csodálkozom, hogy egy szervizben olyan komoly "szaktudás" van, hogy nem tudnak egy ilyen nem túl bonyolult problémával kapcsolatban érdemben segíteni. Azt javasolnám én is, hogy engedd el a témát. Egyáltalán nem biztos, hogy csak a tápegység rossz. Talán lehetne találni hozzáértő szervizt, de nem biztos, hogy érdemes ezzel foglalkozni. Nekem a korábbi, fekete Odyssea lámpám van, nem tudom, mit fejlesztettek rajta :)
Szerintem annyi pénzből, amibe a szerviz kerülne, tudnál csinálni saját világítást. A meglévő lámpatestet fel lehetne használni, ez sokkal szebb, mint egy alu profilból barkácsolt DIY megoldás :) 3x1 m V-TAC 5730-120 12V CRI95 led szalag kb. 10.000 Ft. Hozzá való 80W 12V táp 4000 Ft körül. Szállítással együtt nagyjából 15.000 Ft-ból megvan. Én vennék még hozzá dimmert vagy valamilyen vezérlést, ez viszont a lámpádhoz sincs alapból.
 
Sajnálom, ami történt. Ha jól értem, már nem tudod a garanciát érvényesíteni, mert hozzányúltál a táphoz, mielőtt elpukkant. Csodálkozom, hogy egy szervizben olyan komoly "szaktudás" van, hogy nem tudnak egy ilyen nem túl bonyolult problémával kapcsolatban érdemben segíteni. Azt javasolnám én is, hogy engedd el a témát. Egyáltalán nem biztos, hogy csak a tápegység rossz. Talán lehetne találni hozzáértő szervizt, de nem biztos, hogy érdemes ezzel foglalkozni. Nekem a korábbi, fekete Odyssea lámpám van, nem tudom, mit fejlesztettek rajta :)
Szerintem annyi pénzből, amibe a szerviz kerülne, tudnál csinálni saját világítást. A meglévő lámpatestet fel lehetne használni, ez sokkal szebb, mint egy alu profilból barkácsolt DIY megoldás :) 3x1 m V-TAC 5730-120 12V CRI95 led szalag kb. 10.000 Ft. Hozzá való 80W 12V táp 4000 Ft körül. Szállítással együtt nagyjából 15.000 Ft-ból megvan. Én vennék még hozzá dimmert vagy valamilyen vezérlést, ez viszont a lámpádhoz sincs alapból.
Szeretnék alu lemezt hajttatni és arra DIY ledet. Remélhetőleg az kielégítené a hűtést. Nekem elég magasan van az akva és zavaró az ágyból a led, szóval ez az ody ebből a szempontból sem volt a legjobb választás. De azért elgondolkozok rajta, köszi! :)
 
Back
Oldal tetejére