• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Vivárium Selva tropical en casa

Sziasztok.

Itt semmi extra.
Kicsit lazitok. Nagyon sok a melo miatti idegeskedes, meg amugy is kisse ugy erzem tulhajszolodtam, ugyhogy leallok a "bekatenyesztessel". Kb. Huszonsok vittatusom lett. Nonek szepen. A kekekbol nem sikerul egy sem. Ezert ugy dontottem csak rajuk fokuszalok. Most vettem ki toluk par petet. De a kis csikosaktol nem veszek ki tobbet.
Meg van par ebi. De uj petet nem veszek ki.
Tegnap a terra plazan szereztem ket uj lakot. Remelem hamar megszokjak az uj helyuket.
Nem sikerult roluk tul jo foto.
20200223_125034.jpg
20200224_110425.jpg
Az eloteret kicsit megritkitottam es kerult be meg kokuszbujo.
20200224_111136.jpg
 
Itt a helyzet valtozatlan.
Attelepitettem ket kis bromit, mert benotte a ficus. De alakul vegre a fedett hatso fal.
A pindurkak nonek, az a ketto is ami bent van a szulokkel, es az a ....meg sem tudom szamolni mennyi ami kulon van.
Felnottesitettem az otthonukat. A szivacs aljzat tul gyorsan koszolodik, itt meg a telepitett ugrovillasok majd megeszik a bekakakit.
20200307_181925.jpg
20200303_193321.jpg
20200306_202638.jpg
 
Ez már igazi popofetisizmus.😂

Szuper élesre sikerült a fotó és külön jó benne ez a fény-árnyék kontraszt. Nagyon elkaptad ezt a pillanatot.👍
Sajna pont lemaradtam a pillanatrol, mert az egesz beka a fenyben volt. Mire elkattintottam elmaszott. :ROFLMAO:
Es igen. Popofetisiszta vagyok. Kristofnak is mindig mondom, hogy guggoljon tobbet, mert eleg sovanka a fokhagyma girizdje! 😂
 
Back
Oldal tetejére