• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

Sziasztok!

Ez a JBL színskála kapható még egyébként, vagy rájött már a gyártó is arra amire én ma, hogy ha van egy ilyened, mindenből elég az utántöltő, mert mindegyikhez ugyan azok a tégelyek meg egyéb vackok vannak? :)
 
Jöttem hal percekkel. :)

Hétfőn érkezett pár csemege és az előző héten is kaptunk finomságokat.
Megint ki vagyunk tömve Verseny csigákkal.
Nagy visszatérő a Zöld neon. Nem nagy méret,de szép,egészséges brigád.
Borarasokból van végre merah és brigittae is.
Hetek óta stabilan van Kéksávos. Egész jó méret, ráadásul már a hímek is mutatják magukat.
Idén ha jól rémlik, először érkezett Ruby tetra.
Kell még vele dolgozni,hogy jó színük legyen,de nem reménytelen a helyzet. :)
Nagyon szép red és black galaxy taiwanok vannak, Viktor lőtt is egy jó fotót pár hete az egyik szépségről. :)
És a végére egy igazi csemege,sikerült szerezni Green laser corykat. ;)
 
OASE Biomaster 850 Thermo várható mostanában? Addig-addig nézegettem, hogy elfogyott ami volt. :)

Készlet szerint még hármat látok belőle. A leggyorsabb, ha 10 után becsörögsz a boltba, hogy nézzenek rá a készletre.
Elképzelhető, hogy beérkező tételt látok.

Viszont az eredeti bejegyzésedhez kapcsolódva, határozottan elindult a szezon. Ha valami fontos építésbe kezdenél érdemes lassan összeszedni, ami kell.
Múlt évben a felfokozott érdeklődés már oda vezetett, hogy több gyártó is alig tudott szállítani szűrőket. Várhatóan idén is hasonló problémák lesznek.
 
Készlet szerint még hármat látok belőle. A leggyorsabb, ha 10 után becsörögsz a boltba, hogy nézzenek rá a készletre.
Elképzelhető, hogy beérkező tételt látok.

Viszont az eredeti bejegyzésedhez kapcsolódva, határozottan elindult a szezon. Ha valami fontos építésbe kezdenél érdemes lassan összeszedni, ami kell.
Múlt évben a felfokozott érdeklődés már oda vezetett, hogy több gyártó is alig tudott szállítani szűrőket. Várhatóan idén is hasonló problémák lesznek.
Hmm, muszáj lesz akkor végre kitalálni, hogy mit szeretnék...
Mindig ez a hülye "ó ez már csak egy picit drágább" dolog.... :D És így jutottam el a Tetra 1200EX-től a 850 Thermoig 😊
 
Hmm, muszáj lesz akkor végre kitalálni, hogy mit szeretnék...
Mindig ez a hülye "ó ez már csak egy picit drágább" dolog.... :D És így jutottam el a Tetra 1200EX-től a 850 Thermoig 😊
erkezett keszletre, nemsokara weben is felkapcsoljuk
 
Sziasztok! Egy hete örömmel láttam, hogy megint van Blue Marine Chiller 400-as akvárium klíma... most azt látom, hogy megint nincs. Novemberbe ruháznék be még egye, elképzelhető, hogy addigra lesz megint?
 
Sziasztok! Egy hete örömmel láttam, hogy megint van Blue Marine Chiller 400-as akvárium klíma... most azt látom, hogy megint nincs. Novemberbe ruháznék be még egye, elképzelhető, hogy addigra lesz megint?

Talán jövőre. Embertelen drága a szállitás Kínából, így ott hagyta az árut a beszallítónk.
 
Sikerült megint pár csemegét szereznem nektek. :)
Cory habrosusból érkezett egy csipet csapat,talán most először az elmúlt fél évben.
Japán rizspontyból a platina verzió jött,aminek nagy sikere volt még tavasszal.
Egy személyes kedvencem,amit régóta kergetek: Apistogramma trifasciata. Párban jöttek,nagyon jó képűek a legények,ráadásul egy hazai tenyésztő munkája. :)
Bettákból érkezett pár nagyon jó színű koronás és thai flag.

A dekor szobában ma lett feltöltve az összes láda,mind rogyásig van. :)

IMG_20210913_153833.jpg
IMG_20210913_153813.jpg
 
Sikerült megint pár csemegét szereznem nektek. :)
Cory habrosusból érkezett egy csipet csapat,talán most először az elmúlt fél évben.
Japán rizspontyból a platina verzió jött,aminek nagy sikere volt még tavasszal.
Egy személyes kedvencem,amit régóta kergetek: Apistogramma trifasciata. Párban jöttek,nagyon jó képűek a legények,ráadásul egy hazai tenyésztő munkája. :)
Bettákból érkezett pár nagyon jó színű koronás és thai flag.

A dekor szobában ma lett feltöltve az összes láda,mind rogyásig van. :)

View attachment 155163
View attachment 155164
Wow, néha hátra kéne mennem csemegézni 😅
 
Back
Oldal tetejére