• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tápozás akvárium indításakor GA Micro,Macro

A vélemyényeteket szeretném érni tápozás ügyben.
Low tech akváriumom van és nem tudom eldönteni, hogy a GA tápok jók-e alacsony technikájú akváriumba.
Jelenleg Tropica sárga és zöld tápot használok de valami nem gömbölyű és azért gondoltam, hogy meg kéne próbálni a GA tápokat.
Sima Juwel LED Rio 125-ös akváriumom van és hozzá egy JBLe 902.Nem tudom, hogy a LED világítás hány W/l mert ez nem fénycső és nem tudom, hogy mennyi az annyi.
Sajnos csak ez a gyatra minőségű fényképem van most az akváról mert nem vagyok otton.
 

Attachments

  • 128604566_375277113730618_7911613687470059719_n.jpg
    128604566_375277113730618_7911613687470059719_n.jpg
    322 KB · Megtekintések: 23
A vélemyényeteket szeretném érni tápozás ügyben.
Low tech akváriumom van és nem tudom eldönteni, hogy a GA tápok jók-e alacsony technikájú akváriumba.
Jelenleg Tropica sárga és zöld tápot használok de valami nem gömbölyű és azért gondoltam, hogy meg kéne próbálni a GA tápokat.
Sima Juwel LED Rio 125-ös akváriumom van és hozzá egy JBLe 902.Nem tudom, hogy a LED világítás hány W/l mert ez nem fénycső és nem tudom, hogy mennyi az annyi.
Sajnos csak ez a gyatra minőségű fényképem van most az akváról mert nem vagyok otton.
Szia. En ga tapokat hasznalok low tech akvaban is.
A felirat high adagolast jelenit meg a dobozokon. Low vonalon azt el kell felezni. Aztan ki kell tapasztalni. Nekem annak a fele is eleg. A novenyek szepen fejlodnek. Akinek igenye volt, oda talajkapszulat dugtam.
 
Back
Oldal tetejére