• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes the wedding

leköszönt az ati végleg! elcsomagoltam a következő gazdájának, helyére került a 120 as medencére való LED ,
Külön Wlan controller van hozzá mindet webes felületről lehet állítani! kiváncs leszek hogyan fognak a növények fejlődni alatta, de a színek azok brutálok, hát nem Ati, az ára mint egy ADA solar rgb 20% engedménnyel:ROFLMAO: jövő héten a medence bontásra kerül azaz inkább növény tároló! ha esetleg növények valakinek kellenek nagyon szívessen, párat megtartok, de nem hiszem hogy túlélik mire az új startol! az állatok a pótmendencében fognak áttelelni. az IAPLC re 443 helyre volt jó a scape (y)
Milyen lámpa ez Adrián?
Elégedetlen voltál az ATI-val?
 
igazából akvárium csere lesz s arra kellett egy másik lámpát tegyek! az ati 4*39w os volt! semmi gondom nem volt vele!de a 120 as akva fölé ez kicsi lenne..
ezt meg itt a messe-n Sindelfingenbe találtam. a szine egyböl az ada rbg solárra emlékeztetett:rolleyes: szép telt zöld növény szinekkel ,(y) s megvettem, német gyártmány itt gyártyák a swáboknál 8 éve van piacon persze elsösorban tengeri akváriumok fölé tervezték de van növényes ledjük is! aqualeds punkt de alatt megtallálod! de lehet kell mégegy fölé:ROFLMAO:
3 évig mindenre gewehrleistung van azaz bármi ami tönkremegy cserélhető rajta kedvezményessen, 150% ig lehet a ledeket terhelni dimmelni!
ati 6*54w dimmer lett volna 450€ csövek nélkül! de az mégis csak egy csöves... nekem az elöző akvám felett is ledek voltak jó tapasztalattal. ez igazából már majdnem hogy sokat is tud, na nem fényeröre gondolok itt elsősorban, de mondjuk az sem elhanyagolandó..
 
@ezsolt80 itt a christhmas minid!!! nagyon állat sztem! tényleg szép! ahogy mondtad, kiskompakt! van még belöle!View attachment 69194
hát nálam nem így néz ki :) De legalább tudom mit is tudna hightech körülmények között :)
Még azért szerintem nőnie kell hogy igazi karácsonyfa formája legyen. Vagy csak szárazon nem mutatja. Bal felső sarokban néhány hajtás már egész háromszög alakú.
 
hát nálam nem így néz ki :) De legalább tudom mit is tudna hightech körülmények között :)
Még azért szerintem nőnie kell hogy igazi karácsonyfa formája legyen. Vagy csak szárazon nem mutatja. Bal felső sarokban néhány hajtás már egész háromszög alakú.
persze megtéptem! azért ilyen. de nem lesz belöle fenyőfa;)
 
attól hogy befejezett és hogy megszünt ma viszont láthattam, nézhettem az IIAPLC 2018 as könyvben @kuchi -nál! bajnok akváriummal folytatom tovább mivel elhoztam a régi optiját, ismételten! nagy élmény volt ott lenni és mégnagybb az új szerzeményét látni, vele csevegni! örök hála Neked! köszönöm mégegyszer! :giggle::giggle::giggle:
és a scape iszonyatossan atom!!!le a kalappal! nagyot fog szólni!:cool::p
 
attól hogy befejezett és hogy megszünt ma viszont láthattam, nézhettem az IIAPLC 2018 as könyvben @kuchi -nál! bajnok akváriummal folytatom tovább mivel elhoztam a régi optiját, ismételten! nagy élmény volt ott lenni és mégnagybb az új szerzeményét látni, vele csevegni! örök hála Neked! köszönöm mégegyszer! :giggle::giggle::giggle:
és a scape iszonyatossan atom!!!le a kalappal! nagyot fog szólni!:cool::p
Jaj ne mär.:cool:.
Nekem is öröm volt veled beszelgetni,ujra lätni.
Az uj scape meg majd 4 honap mulva kiderül,hogy mi sül ki belöle!o_O
 
Back
Oldal tetejére