• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes the wedding

holnap elköszönök a csodás Titteya csapatomtól, mennek vissza a halkereskedésbe! beerősítek Dark Green High grade fronton! nem akarom hogy tovább segítsenek a szelektálásban! innét átveszem a szelektálás irányítását! meg amúgy is lassan már a múlté a 182L! igaz @kuchi :rolleyes:
amúgy nagyon szépen elketyeg az aqua, nagyon jól karban tartják a lakók! csak vízcserék meg fazonigazítás! ami holnap meg is kap!
ja és szerintem elértem a lehetetlent toppolásal! zöldböl lassan szép vörös! meg egyszer kétszer toppolom és meg is van! ö a rotala macradra!IMG_2166.JPG
a beszűrődő fény! az öszképp igy 8-9 hónap után+
IMG_2139.JPGcirmosodik avagy piroslik!?? IMG_2157.JPG
Szeretett csapatom!IMG_2140.JPG
eltörpül az amanó mellett az a kis zöld csöpség! a felügyelet nem hiányozhat!IMG_2144.JPG
árnyékban..a
szépséges virágok, pedig nincs is tavasz! tudommindenkinél most virágzik!IMG_2161.JPG
leszáll a köd!IMG_2148.JPG
 
Tegnap megváltam szeretett csapatomtól, ma megjöttek az új lakók, hát mit mondjak szépek és amit ahogy a srác leírt! sötét zöldek a javából nincs csík a hátukon? öröm az ürömben, de azért tragédia is ért sajna elpusztult az egyik gébem, soványka volt szegény a másik fránya nagyon dominált! gyásznap! ma mindenképp a másik akvában is tragédia történt(n)

lám egy két telós fotó!IMG_4072.JPG
 

Attachments

  • IMG_4071.JPG
    IMG_4071.JPG
    240.4 KB · Megtekintések: 1
  • IMG_4070.JPG
    IMG_4070.JPG
    229.4 KB · Megtekintések: 1
Tegnap megváltam szeretett csapatomtól, ma megjöttek az új lakók, hát mit mondjak szépek és amit ahogy a srác leírt! sötét zöldek a javából nincs csík a hátukon? öröm az ürömben, de azért tragédia is ért sajna elpusztult az egyik gébem, soványka volt szegény a másik fránya nagyon dominált! gyásznap! ma mindenképp a másik akvában is tragédia történt(n)

lám egy két telós fotó!View attachment 67264
áh kár lenne ezeket a csúnyákat megtartanod... inkább hozd el nekem :)
 
pötyög a víz nekik!! TDS-T mértem 380ppm volt meg Ph-t 6,3 volt! nemsokára csobbannak!(y) nem feled el amit beszéltünk! tegnap láttam BARNA OTTókat! jól néztek ki! de nem hoztam belölük!(n)
oh, ne aggódj mielőtt jössz haza egyeztetünk. Addig még nemtom hányszor átgondolom a dolgot, addig nem is fárasztalak vele :ROFLMAO:;)
nem tudod mi a barna oto hivatalos neve?
 
orange otocinclus-t láttál már?
Én egyszer igen, de nem tetszett. Viszont az tuti hogy különleges.
 
Back
Oldal tetejére