• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ünnepi nyitvatartás 2021

viktorlantos

Alapító
Admin
A húsvéti hétvégénk hosszabb lesz, mint terveztük. Boltunk április 19. péntektől - április 22. hétfőig zárva lesz.
Április 23-án kedden nyitunk legközelebb. Ha valami fontos dolog kellene kérlek időben intézzétek el a beszerzést.

Köszi a megértést 👍:)
 
Kicsit csalódott vagyok! Pár napja direkt ezért hívtam a boltot, és akkor még úgy volt, nyitva lesztek. Nem baj, akkor holnap megyek. Nyugalmas ünnepeket!
 
Kicsit csalódott vagyok! Pár napja direkt ezért hívtam a boltot, és akkor még úgy volt, nyitva lesztek. Nem baj, akkor holnap megyek. Nyugalmas ünnepeket!

Nincs meg a létszám, hogy a szombati napot el tudjuk vinni. Enélkül nem nyitunk ki. Ez senkinek sem jó.
Néhány napja még nem láttuk mi vár ránk :)
 
A húsvéti hétvégénk hosszabb lesz, mint terveztük. Boltunk április 19. péntektől - április 22. hétfőig zárva lesz.
Április 23-án kedden nyitunk legközelebb. Ha valami fontos dolog kellene kérlek időben intézzétek el a beszerzést.

Köszi a megértést 👍:)
Jó pihenést és kellemes ünnepeket az egész GA csapatnak! ❤
 
Közeledik az év vége, a nyitvatartásunk a következően alakul:

dec 23-ig nyitva vagyunk
dec 24-27- zárva (péntek is pihenőnap)
dec 28 szombat - nyitva
dec 30 hétfő- nyitva

dec 31-jan 1- zárva
jan 2-3 leltár -zárva
2020 első nyitás Január 4!

Szóval, tessék bestokizni az ünnepekre, mert limitáltan leszünk elérhetőek. Én szóltam!
Értelemszerűen a karácsonyhoz közeledve 1-2 nappal az ünnepek előtt online rendelést már nem fogja kiszállítani a GLS.
Ha sürgős cumó kell, akkor személyesen a boltban inkább.
 
Utoljára módosított:
Közeledik az év vége, a nyitvatartásunk a következően alakul:

dec 23-ig nyitva vagyunk
dec 24-27- zárva (péntek is pihenőnap)
dec 28 szerda- nyitva
dec 30 hétfő- nyitva

dec 31-jan 1- zárva
jan 2-3 leltár -zárva
2020 első nyitás Január 4!

Szóval, tessék bestokizni az ünnepekre, mert limitáltan leszünk elérhetőek. Én szóltam!
Értelemszerűen a karácsonyhoz közeledve 1-2 nappal az ünnepek előtt online rendelést már nem fogja kiszállítani a GLS.
Ha sürgős cumó kell, akkor személyesen a boltban inkább.
December 28 szombat, nem szerda.
 
Az év végi ünnepi nyitvatartásunk a következően alakul:

2020. dec 23-ig nyitva vagyunk
dec 24-26 zárva
dec 28-30 nyitva
dec 31-jan 2- zárva
jan 4-5 leltár -zárva
2021. első nyitási nap Január 6!

Javasolt most hétvégén leadni a rendelést, aki kiszállítást szeretne még, mert később már csak ünnepek között vagy után lesz szállítva a csomag. A boltban a nyitvatartási időben természetesen továbbra is elérhetőek leszünk és segítünk.
 
FONTOS! Július 20-án (kedden) boltunk céges karácsonyi rendezvény miatt zárva tart! :D🎄🤶
Bepótoljuk, amit a bezártság miatt év végén nem lehetett.

Ha látogatóba jönnél a hét többi napjára tervezd, vagy gyere el a hétvégi afterpartyra.
Majd az Afterpartyra viszek a céges bulihoz finomságot, de addig 7 lakat alá kell zárni, pláne, ha @Matyi keddig a Majorban settenkedne a konyha irányában. 😘
 
🎄 NYITVATARTÁSUNK AZ ÜNNEPEK ALATT 🎄
Ha szeretnéd, hogy az ünnepek előtt még megérkezzen a csomagod, kérjük add le a rendelést legkésőbb december 13-ig. Bár a boltunk nyitva lesz az ünnepek között, a többi napokon és a leltározás ideje alatt a rendelések feldolgozása szünetelni fog. Beszállító partnereink az év utolsó heteiben legtöbb esetben már nem indítanak új szállítmányokat.

🎁 BUDAPESTI BOLTUNK NYITVATARTÁSA:
2021. December 23-ig NYITVA
2021. December 24-26. ZÁRVA
2021. December 27-30. NYITVA
2021. December 31. du. 2-ig NYITVA
2022. Január 1-2. ZÁRVA
2022. Január 3-4. NYITVA
2022. Január 5-6. Leltár ZÁRVA
2022. Január 7. NYITVA

FONTOS! A korábbi évek alapján decemberben sincs különleges hétvégi nyitvatartás, de a szombati napon várunk mindenkit 10-13-óráig boltunkban.
 
Utoljára módosított:
Először is BUÉK minden fórumozónak :)👍 Az idei évre mindenkinek csak a legjobbakat.
Hatalmas alga pamacsokat, felszíni habosodást, meg amit el lehet képzelni :D

Kis magyarázat az első heti nyitvatartásunkhoz.

Holnap (hétfőn) és kedden nyitva van a bolt. Az ok elsősorban az, hogy ki tudjunk küldeni annyi szilveszter alatt beragadt csomagot, amit lehet. És a keddi beérkező növényszállítmánnyal még a heti növényesek is ki tudjanak menni.
Ha növényt rendelnél ma estig tedd meg pls. Így a reggeli beszerzésben még benne lehet. Most szuper az idő, szóval fagyoktól nem kell tartani.
Természetesen a bolt nyitva lesz ezen a két napon, ha személyesen válogatnál/vásárolnál. 👍 🚗

Szerdán, csütörtökön leltározunk, ezen a napon nincs kiszállítás és a bolt is zárva lesz. Egyenként kell megszámolni minden tapadókorongot, szal ez melós 2 nap :D

Pénteken és szombaton már a szokásos nyitvatartással várunk mindenkit. Nézd meg az új Jebao tápadagolót, a Lightground RGB háttérvilágítást vagy épp az új WRGB 2 Pro lámpást. Hét végére már biztosan nálunk lesznek.

Köszönjük az elmúlt évi támogatást 🙏
 
Back
Oldal tetejére