• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ÚJDONSÁG Új termékek a Green Aqua kínálatában

Eddig észre sem vettem :) Azt hittem elírás, de a gyártó oldalán is ez van. Közben csináltunk egy szösszenetet, ahol összefoglaltuk a három különböző táp használhatóságát.

Lattam, klassz uj tartalmat latni a blogodon. :)
 
Felkerültek az Aquario Neo Flow alkatrészek is:

A szűrőcsöveknél most már anyag szerint is tudtok szűrni. 👍
Arohamsisakoséletbe! Na ez tecc!
Kezdi összekapni magát az Aquario, és igyekszik betömni azt a piaci rést, amit eddig csájnai beszerzéssel próbáltak sokan megoldani.
Még bővítheti a palettát még néhány nyomóoldali véggel, meg néhány aprósággal, és a topon lesz nagyon sokáig.
 
Eddig észre sem vettem :) Azt hittem elírás, de a gyártó oldalán is ez van. Közben csináltunk egy szösszenetet, ahol összefoglaltuk a három különböző táp használhatóságát.

Szia!
ADA talaj. CO2, erős fény kombinációnál érdemes a https://greenaqua.hu/hu/2hr-apt1-zero-200-ml.html-val próbálkozni, vagy akkor már inkább a https://greenaqua.hu/hu/2hr-apt3-complete-200-ml.html ajánlott?
 
A complete való inkább hozzá ;)
@eMZé akváriumát nézve éppen tegnap jutottam az ellenkező eredményre. Most bizonytalanodtam el teljesen. :eek:
Zero használatával színesek lesznek a növények, de jelentkezhetnek hiánytünetek, melyeket kezelni kell?
Vannak APT-s akváriumaitok a boltban? Esetleg van saját tapasztalat?
 
@eMZé akváriumát nézve éppen tegnap jutottam az ellenkező eredményre. Most bizonytalanodtam el teljesen. :eek:
Zero használatával színesek lesznek a növények, de jelentkezhetnek hiánytünetek, melyeket kezelni kell?
Vannak APT-s akváriumaitok a boltban? Esetleg van saját tapasztalat?
Nitrát gondod lehet, ha nincs elég halad. Én a zérót használom. 🙂
 
Nitrát gondod lehet, ha nincs elég halad. Én a zérót használom. 🙂

Megjegyzés:

Majd kijavítanak az okosabbak, de növényes akvákban, a folyamatosan pusztuló (még akkor is, ha nem is annyira feltűnő) növények jelentik a klasszikus nitrogénkörforgás alapját és nem a halak. Egyébként nem is halak terhelik a vizet igazán egy növényes akvában, hanem elsősorban a bomló növények + a garnélák és a csigák. A gerinctelenek brtuálisan termelik a mulmot. Amikor valaki telepakolja amanokkal és csigákkal a tankot, az már terhelés szempontjából szinte mindegy, hogy halat is tesz bele vagy sem. Lesz ott nitrát és kell a vízcsere is.
 
Amikor valaki telepakolja amanokkal és csigákkal a tankot, az már terhelés szempontjából szinte mindegy, hogy halat is tesz bele vagy sem. Lesz ott nitrát és kell a vízcsere is
Tökéletesen egyetértek, a halak mellé nem soroltam a többieket.
Majd kijavítanak az okosabbak, de növényes akvákban, a folyamatosan pusztuló (még akkor is, ha nem is annyira feltűnő) növények jelentik a klasszikus nitrogénkörforgás alapját és nem a halak
Ezzel is egyet értek. Annyival egészíteném ki, hogy ez leginkább az El natural vonalon érvényesül, ahol nem mulmozunk állandóan. 🙂
 
A piros növényesben a zero-t, a majd a Balazs legujabbja, es az ug-s nano kozotti kettoben pedig Complete. Boltban konnyebb megmutatni, mint itt elmagyarazni :)
Sajnos ritkán járok a GA fele. Covid óta még Budapesten is talán egyszer ha megfordultam. Mondjuk akkor győzködtem is a családot, mi lenne, ha átmennék Kelendföldre, de az Állatkerttel leszavaztak. :ROFLMAO:
 
Sajnos ritkán járok a GA fele. Covid óta még Budapesten is talán egyszer ha megfordultam. Mondjuk akkor győzködtem is a családot, mi lenne, ha átmennék Kelendföldre, de az Állatkerttel leszavaztak. :ROFLMAO:
Tegnap forgattak a fiúk, abban a videóban az összeset látni fogod, jelen állapotában. Nem csúnyítok bele a cég profiljába gyengébb minőségű képekkel :)
 
Véletlenül eltévedhettél volna, hogy pont útba essen. :D :D :D
Félem az öt és a hétéves lányaim haragját. 😨
Augusztus 20-i hosszú hétvégét nyújtottuk még hosszabbra, annyit talpaltunk, hogy kis híján nem neveztünk valamelyik maratonra, lehetetlen időpontokban végeztünk minden programmal, az Állatkertből is záráskor távoztunk. Esetleg ha egy éjjel pizsamában betörünk az üzletbe - de az lehet nem sült volna el olyan jól. 😜
 
Back
Oldal tetejére