• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Valami készül megint?

outro said:
Hehe marketingből ötös lehettél Viktor, ahogy tudod gerjeszteni a feszültséget.... Ha ezek után bedobjátok hogy mondjuk Kutya-Macska bolhairtó nyakörvet is lehet venni a shopban, szerintem akkor is mindenki vesz belőle egyet olyan jól sikerült felkonferálni a dolgot! ;) :mrgreen: :D :thumbup: De azért én is bízok valami nagyobb volumenű dologban :shh:

:) Nagyon nehéz nem beszélni róla. Remélem hamarosan többet is mondhatok.
 
viktorlantos said:
Nagyon nehéz nem beszélni róla. Remélem hamarosan többet is mondhatok.
"Beszéljen róla, Viktor! Tudom, nem könnyű, de meg fog könnyebbülni..."
és mi is :lol:

vagy majd kiderül a végén, hogy a rendeléseket Ti szállítjátok ki személyesen
 
Viktor, kérlek ne stresszeld magad, nem ér annyit az egész. Francba a titkolózással jöjjön a coming out :)
Vagy legalább infót csöpögtess :)
 
Legalább néhány morzsát légy-szíves csak, hogy legyen min csámcsogni :mrgreen:
Üdvw: Krisztián
 
A Viktorlantos álltal kidolgozott marketingtápozási módszerrel felcsigázott növényfejek nevében követelem e- témában a hírzárlat azonnali feloldását :p !

(de legalább egy rövid sajtótályékoztatót tartani a mérhetetlen kíváncsiság enyhítésére)

Ui.:Képzeld el Viktor ahogy a kis rotalabokrok figyelnek rád az akiban, Te pedig az ADA Step1 tápot mutogatod nekik :evil: !

Üdv:W-rig :wave:
 
viktorlantos said:
Aston said:
Sikerült kisebb "procedúra" után hozzájutnom a rendelésemhez, de végül is minden rendben. Örülök, hogy nem a kihozatalt választottam, de az igazi majd akkor lesz, ha lesz üzletük. Remélem nem kell sokáig várni erre :)
3 L szűrőanyag, mint sejtettem kevés lett :( Még 1L jól jött volna...de hát a szabályok.../amik ugye azért vannak, hogy felrúgjuk - vagy nem/ :roll:
Remélem most az elkövetkező 1-2 hétben nem lep el majd az alga, Seachem Stability vízkezelőt meg az előírásoknak megfelelően töltögetem az akiba az elkövetkező héten.
Most, hogy a szűrőanyagaim 70%-t kicseréltem kell sűrűbben cserélni a vizet? Most heti 2x50 a vízcsere gyakorisága.
Valakinek van tapasztalata a Seachem Stability vízkezelővel? GA oldalán nem láttam, hogy vki is írt volna véleményt róla....

Szió, ment PÜ. Sajnálom a negatív tapasztalatot, reméljük ezt a "problémát" is sikerül felszámolnunk hamarosan. Rajta vagyunk az ügyön.

Sok sikert az akváriumhoz, figyelni fogjuk a naplót :angel:

Akkor ez most egy elszólás volt, egy elejtett kóbor morzsa? :silent:
 
Teljes titoktartás nem létezik :), valaki úgyis elkottyant valamit. Remélem van valóság alapja is ennek a kósza morzsának... ;)
 
A Harry Potter 7 szigorú marketing szabályai:
.
.
.
"Kommunikációs szempontból minden információt meg kell adni az embereknek, hogy érdeklődni kezdjenek. Kutassanak, lássanak előzeteseket, jelenet képeket, olvassanak véleményeket és végül üljenek be a moziba, és nézzék meg a filmet. Majd 2011-ben vegyék meg dvd-t! Szóval ezen a szép marketing rendszeren végig kell vezetni az embereket."
;)
:D
 
Érdekes lehetsz majd balettcipőben, és tütü-ben.. :D Hol lesz? Ez nekem minden pénzt megérne. :)
 
Nigro said:
A Diótörőt fogjuk előadni Nektek karácsonykor.
Na ezt én is megnézném! :lol: :D :lol: :clap:
És hova kell menni az előadásra? Címet is tudtok csepegtetni?
 
Ez egy olyan Diótörő lesz, ahol tül helyett akvakertész pisztolytáskával fogunk repkedni a speciális berendezés előtt. pfff ;)
 
És kinek a dióit fogjátok törni ? :)

Node komolyra fordítva a szót... Jó volna egy kis infót tolni gyerekek :)
 
Hello!
Körülbelüli dátumot kérhetünk? Csak annyit: december eleje vagy dec közepe vagy dec vége...?
 
Arra nem is gondoltatok, hogy Balázs végre megcsinálta a nagy akiját? :)
 
Back
Oldal tetejére