• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Videók

Az év utolsó drón videója, legközelebb akkor hozom ki ha minimum +10fok van. Így csak egy rövid teszt videó, hogy hogyan viselkedik a gép rossz időben. De a látvány... 😊
 
Sziasztok!
Csak kivittem a gépet a jó időben. Most a Vajai református templomot céloztam meg mint látni valót.
 
Megvolt az év első repülése. Sajnos nagyon fújt a szél, engem jobban megviselt mint a gépet😁
Ahhoz kepest, hogy fujt a szel eleg stabilan repkedett a madarka, legalabbis a videon nem latszik semmi zavaro.
Mar varom a jo kis tavaszi videokat, amikor kezd zoldulni minden.👍
 
Ahhoz kepest, hogy fujt a szel eleg stabilan repkedett a madarka, legalabbis a videon nem latszik semmi zavaro.
Mar varom a jo kis tavaszi videokat, amikor kezd zoldulni minden.👍
Igen jó a gép ezt az ára is tükrözi. Tényleg nagyon stabil a kép, de úgy rezgett a levegőben, hogy sajnáltam vele két akkut repülni (most a hideg és a szél ellen dolgozás miatt 12perc volt a levegőben).
A tavaszt várom nagyon én is, jobb idő, jobb témák, kirándulások🙂
 
Január elsején rá szántam magam, hogy végre kipróbáljam az éjszakai repülést is. Izgalmas volt nagyon, sok akadály (felső vezetékek) nem látszanak a sötétben😁 de nem volt gond, szerencsém volt😀
 
Sziasztok!
Multheti felvételek, most szerkesztettem. Aki emlékszik még rá sajnos a tóban ősszel nagyon kevés víz volt, sőtt egyes helyeken már víz sem volt. Most örömmel láttam, hogy ismét víz van ahol eddig nem volt, ha nem is sok de van! 😊
 
Mai repülés számomra nagyon kedves helyen volt. Szabolcsi földvár, gyönyörű hely, gyerek koromban sok nyarat töltöttem ott nagyszülőknél és igen sokat játszottunk benne😊
 
Back
Oldal tetejére