• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Videók

Milyen lehet az, ha 2019. szeptember 25-kén elindulsz, közel 7 hónapot töltesz a Nemzetközi Űrállomáson, majd 2020. április 17-kén megérkezel a kazah sivatagban?
Jessica Meir, a NASA űrhajósnője ezt tette. Elmondása szerint landolás után egy teljesen más bolygón találta magát: több hónapos elszigeteltség után egy másik elszigeteltségbe csöppent.
Skavlan műsorában beszélget Jessica-val. (Angolnyelvű, szintén angol felirattal.)
Returned to Earth after COVID-19 Outbreak
 
Akvarisztika a 90-es években. Van benne aquascaping is Jó látni, hogy mennyit fejlődött azóta a világ. Csak erős idegzetűeknek!

Igen sokat fejlődött.
Azért sok hülyeséget nem mondott, képben volt a témában, már akkor is..
De szerintem az ilyen tipusú akvák még ma (2021 ben ) is aktuálisak.. Sokkaknak ennyiben kimerül amivel összességében nincs is nagy baj. Itt nem magunkból kell kiindulni.. Pont most számoltam ki mennyi az az annyi éves szinten ha ADA val tápozok... :D Még így 64L is "fájdalmas".. :rolleyes:
 
Akvarisztika a 90-es években. Van benne aquascaping is Jó látni, hogy mennyit fejlődött azóta a világ. Csak erős idegzetűeknek!

Azért a kosaras növényeket akkor is kivette a kosárból és elültette az ember. :) A Ciklon légpumpát kissé hiányoltam. A halak összeszedésénél használt kancsó igaz nosztalgia, tényleg az volt minden halasnál. Meg végtelen papagáj. :)
 
Azért a kosaras növényeket akkor is kivette a kosárból és elültette az ember. :) A Ciklon légpumpát kissé hiányoltam. A halak összeszedésénél használt kancsó igaz nosztalgia, tényleg az volt minden halasnál. Meg végtelen papagáj. :)
Sok képet láttam anno. Sokan nem ültették el a növényeket. De ki, hogy gondolta.. :D
A kancsós témához. Igazából most is így csinálják nem? Tehát a kancsóba raknak egy zacskót és abba pakolják a halat.. Vagy csak itt felénk vidéken van így ( Szeged )?
 
Back
Oldal tetejére