• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi-Kusa világítás

Az az igazsag, hogy kiprobaltam par fajtat es ket hasonlo adottsagu izzo mellett sem fejlodnek ugyanugy a novenyek. Volt, olyan, ami lumenben tobbet tudott, kelvinre egyforma, megsem fejlodott alatta semmi.
A talaim a Praktikus nagyaruhazban kaphato Inesa markaju 6500K 580 Lumen gu10 alatt fejlodtek a legszebben. Erre eskuszom azota is.
 
Utoljára módosított moderátor által:
Az az igazsag, hogy kiprobaltam par fajtat es ket hasonlo adottsagu izzo mellett sem fejlodnek ugyanugy a novenyek. Volt, olyan, ami lumenben tobbet tudott, kelvinre egyforma, megsem fejlodott alatta semmi.
A talaim a Praktikus nagyaruhazban kaphato Inesa markaju 6500K 580 Lumen gu10 alatt fejlodtek a legszebben. Erre eskuszom azota is.

Szerinted a
INESA E27 14W 6500K 1521lm
típusú izzó is jó lehet?
 
Utoljára módosított moderátor által:
Sziasztok!

Kérdésem lenne lumenben meddig érdemes elmenni? E27 foglalat - 20x20 alapterületű wabi fölé kellene, de nem tudom milyen erős lumenű izzót vegyek? 6500 K de hány lumen? 800-900 elég vagy 1400-1500 is kell?
Másoknál 800-900 alatt szépen növő tálakat látok.
Köszi a segítséget.
 
Sziasztok!

Kérdésem lenne lumenben meddig érdemes elmenni? E27 foglalat - 20x20 alapterületű wabi fölé kellene, de nem tudom milyen erős lumenű izzót vegyek? 6500 K de hány lumen? 800-900 elég vagy 1400-1500 is kell?
Másoknál 800-900 alatt szépen növő tálakat látok.
Köszi a segítséget.
Én jelenleg ezt használom:
Osram LED E27 6500K 1521Lm
 
Back
Oldal tetejére