• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás A Pagoda

Nos, másfél hónap után, a Pagoda, így néz ki (drasztikus) :cry:.
IMG_20210808_135511.jpg

IMG_20210808_135534.jpg

IMG_20210808_135525.jpg

A csigák ön kívül, senki nem maradt meg
Egy ideig nem lesz több garnéla benne, amedig nem csinálom meg a hűtés,mwet szerintem, a hőmérséklet okozhata a elulást, akár csak a New Hope-ba.
A pincébe, ahol 20 fok van, mindenki él és virul. Még a növények is jobban néznek ki.
Csilla @star67 ,a pagoda csigán, nem látok semmi méreti különbséget.
IMG_20210808_171142.jpg

IMG_20210808_171151.jpg

Egy kis takarítás után
IMG_20210808_151810.jpg
 
1 hónap elteltével, drasztikus lett a látvány. Alga tenger. :eek:
Mérések alapján, táp, nula.
TDS - 158
PH - 7,2
A növények 90%át kidobtam, annyira algásak voltak, főleg a stemek. A üveget, alég tudtam lekaparni a pont algától.
És most egy ilyen kopár kinézete van:
IMG_20211103_150114.jpg
 
A növények 90%át kidobtam, annyira algásak voltak, főleg a stemek. A üveget, alég tudtam lekaparni a pont algától.
Kár érte mert jól nézett ki sűrűbb növényzettel. Gondolom esélytelen, hogy rendszeresen tápozd. fenn a köveken meg a talajkapszula sem játszik :)
mondjuk így is jó. a különleges bútor és a hardscape nagyon jó alap. :) szűrőről viszont lekaparnám a matricát ha már szem előtt van :D
kéne bele egy marék malawa garnéla... küldjek Csillával? :giggle:
Mi ez a malawa szekta már? :D nagyon terjed, előbb utóbb mindenki megtér :D
 
Kár érte mert jól nézett ki sűrűbb növényzettel. Gondolom esélytelen, hogy rendszeresen tápozd. fenn a köveken meg a talajkapszula sem játszik :)
mondjuk így is jó. a különleges bútor és a hardscape nagyon jó alap. :) szűrőről viszont lekaparnám a matricát ha már szem előtt van :D

Mi ez a malawa szekta már? :D nagyon terjed, előbb utóbb mindenki megtér :D
túl szapora garnélák, van belőle elég.
Másfelől nálam most ők a menthetetlen akváriumba való garnélák... olyan akváriumban szaporodnak ahol minden más kihalt, ráadásul utána már más garnéla is vidáman elvan az általuk helyreállított akváriumban.
Ráadásul olcsó fajta...
Adrián akváriuma jelenleg úgy néz ki hogy inkább túlélő dolgos garnéla kell bele és nem kiállítási példányok ;)
Egyébként végre nem snowball garnikat akarok neki küldeni amiket mindig megöl :ROFLMAO:
 
túl szapora garnélák, van belőle elég.
Másfelől nálam most ők a menthetetlen akváriumba való garnélák... olyan akváriumban szaporodnak ahol minden más kihalt, ráadásul utána már más garnéla is vidáman elvan az általuk helyreállított akváriumban.
Ráadásul olcsó fajta...
Adrián akváriuma jelenleg úgy néz ki hogy inkább túlélő dolgos garnéla kell bele és nem kiállítási példányok ;)
Egyébként végre nem snowball garnikat akarok neki küldeni amiket mindig megöl :ROFLMAO:
Már írtam, évekkel ezelőtt, hogy nálam, a sárga vagy fehér, nem marad meg. :D A narancsokat közt is volt 3 sárga, és rövid időn belűl, eltüntek. Nálam a narancsszínű, a legvilágosabb szín. :D
 
Back
Oldal tetejére