• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech ADA inspired low-tech iwagumi

igen a háttérnövények én is gondolkodtam, mit kéne.. akár valami alacsony fűszerűség ami bírja a low-techet. egyébként 2-3 hétten belül a bonsai is látszani fog (most csaka hosszabbak kandikálnak ki), de ugye most ültetéskor lejjebb kellett nyomnom, de jó sűrűn az egész hátteret beültettem vele. low-tech-bíró alacsonyabb fűre jöhet majd javaslat! ;) egyébként 3D-ban mutat az aki igazán. pl. a jobb oldali nagy kő az állt ugy bal szélen, az most fekszik a talajon, és piszok jó a térhatása.
 
Igen, az. Mindkét növényke nagyon jól érzi magát low-techben is (bonsai is hitetlen sok van már, illetve tegnap a piper felszedésekor láttam, hogy nőtte be a talajt..
 
A legtöbbször természetes hatást kelt, ha valamennyire keverednek, azért figyelni kell, hogy ne nőjenek keresztül kasul, de ha a háttérben keveredik egy kicsit az nem olyan baj.
Nálam a tenellus volt ilyen, az IAPLC-s képen gyönyörűen mutatott, hogy a hc közte van, de utáne meg a tenellus túlnőtte a hc-t és már nem volt szép.

Én is acicularisra vagy viviparára szavazok.
 
Délután tettem egy kis kitérőt GA irányába. Atti javaslatára (köszi a kritikát! ;)) beújítottam még egy kis Africanát, hogy hátul megemeljem a dombot. Kicsit a főkő előtt is feltöltöttem. plussz három cserép parvulát is szétszórtam a kövek és a bonsai között. A piper ültetéséből egy időre elegem lett :D
Szerintem sokat javult az összkép, ha letisztult dobok fel képet!
 
Ilyen lett:
IMG_3708.jpg
 
Köszi Mária! :) ez volt az előző layout főköve a jobb szélen! ;) nagyon jó annak is meg a 2. számú kőnek is a textúrája..
 
Pfuuu
Ez bizony nagyon más lett mint volt. Bárhonnan nézem is ezt a hatalmas követ, ez bizony megkerülhetetlen.
Mágnesként vonzza a szemet(y)
 
Mára letisztult az akvárium, bekerült 10 saját szaporulat CBS S garnéla pucolni a növényeket, (jah és még egy hete lecseréltem a lilyt egy GA-s üveg esőztetőre) Érdekes, hogy az átrendezés, mennyire megváltoztatja a halak úszását is az akiban. Most a főkő körül legyeskednek egész nap, míg az előzőben annyira nyílt volt a közepe, hogy inkább csaka felső részben úszkáltak..

IMG_3728.jpg
 
Az elöző scape nagyon tetszett,de ez ez annál is jobban!Mit művel ez a srác a kövekkel kérem szépen?!
Sorry, kikeltem magamból.. :))
 
Ma GA-látogatás volt (Micro fogyóban volt /ez volt az indok.. pff :D, illetve vettem a budaőrsi svédeknél :ROFLMAO: négy mechanikus időkapcsolót a digitálisak leváltására..). De mivel soha nem bírok magammal, így még valamit be kellet újítanom. Ez pedig nem volt más, mint 10 db Nannostomus marginatus.. Megfogadtam Viktor tanácsát, hogy ők méretben jobbak lesznek mint a beckfordik (és tényleg így lett...). A piper ahogy nézem kezd magáhoztérni az átültetés okozta sokkból, de azért kell neki pár hét, hogy olyan szépen gyepesedjen, mint az előző setupnál.
IMG_3783.jpg
 
Helló Atti!
Mi a helyzet a növényekkel,még továbbra is jól muzsikálnak??Lőhetnél pár friss képet a jelenlegi állapotról!
 
Back
Oldal tetejére