• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Book of ADA - ADA katalógus 2014

Már meg sem merek szólalni :)
Gyönyörű a videó! Beégtek a retinámba a képek, mert szinte varázslat amit művel a víz alatt. De volt egy snitt, ami miatt "felháborodtam", ezért is írtam. Miközben az eszméiről beszél, sóvárogva fogdossa a bögrét a kezében. Lassan fejti ki gondolatait, közben egyre közelebb emeli a küblit. A mondat végét pedig szinte elharapja, hogy ihasson egy jóízűt. A testtartása pedig ellenszenvet keltett. Sok embert hallottam már hivatása szépségeiről beszélni, de egyikük sem társított hozzá ilyen gesztusokat. Sőt! Szakmájában elismert, a világ több pontját megjárt Japán szaki kezében leégett a cigi és kihűlt a kávé miközben mesélt.
Végül is ennyi.
Igazat adok, hogy hobbi. Meg kell fizetni. Igazat adok, hogy prémium minőségű márka, meg kell ezt is fizetni. Igazat adok, hogy fejleszteni kell, bár egy kicsit irreálisnak tartom az árképzést,de legyen.
Abban viszont nem adok igazat (és ebből nem is engedek), hogy Amano és az Ada szétválasztható. Minden amit irányítasz és létrehozol te vagy! A viselkedésed visszaköszön a termékeidben. Ez a viselkedés pedig nagyon rossz érzéseket váltott ki belőlem.


Nemrég vettem egy ADA lámpát, egy Aquasky-t. Igen, ezt nevezzük ipari formatervezésnek. Tökéletesen egyszerű, mégis eggyé válik az alatta lévő medencével. Össze sem lehet hasonlítani egy kínai (eredetű) nemzetközi aukciós oldalon vett holmival. Ezt meg kell fizetni. Továbbá az sem elhanyagolható, - rengeteget rendelek a tengeren túlról- de a szállítás is elég költséges. Plussz erre még jön a vám és az áfa sem 25% már... Sok kicsi sokra megy. Csak egy példa, bár ez az USA-ból jön épp: 111 dolláros a rendelésem, 56 dollár a shipping! Erre spec. nem lesz vám, de a 111 USD-r rájön a 27% áfa + lehet 1000-1500 HUF a kézbesítésre. Ráadásul az országba ért 5 nap alatt, de BP egyik feléről a másikba 2 hét....:mad:

Jó, most elkanyarodtam. Ezekről egy "vitaestet" lehetne tartani. pff.:D
 
Ja, polifoamot nem tettek az akvárium alá. :D:D:D:D

Meg lekoccolták egy kővel a friss 90x45x60-as ADA akváriumot a hátsó falon.
Ezt a sztorit nem meséltem?

Elég beteg egy délután volt. Amano felesége iszonyatosat esett azt hittem kitört az első fogsora. Az öreg így tolta le a műsort.
Már tényleg csak az kellett volna, hogy kirobbanjon az üveg.
 
Rodgau Zoo Flottman.Wiesbaden kozeleben.Fotok kesobb, ha haza ertem.Itt a Nemeteknel juli kozepe fele adtak ki a Nemet nyelvu kiadast.10000 db nyomtattak, de van ahol az elso nap elfogyott.
 
Német kereskedőkhöz már megérkezett. De ott szerintem csak a német verzió van. Illetve azokon a területeken ahova ők terítenek.

Sajnos az EU-ba egyébként a következő 1-2 hónapban érkezik meg a könyv és akkor is erősen limitált példányszámban. Mi pl csak 200-at kapunk belőle ha jól tudom. Ez kb nulla.
 
Az ADA a hírlevelében októberig irt a magyar érkezésre
 
Német kereskedőkhöz már megérkezett. De ott szerintem csak a német verzió van. Illetve azokon a területeken ahova ők terítenek.

Sajnos az EU-ba egyébként a következő 1-2 hónapban érkezik meg a könyv és akkor is erősen limitált példányszámban. Mi pl csak 200-at kapunk belőle ha jól tudom. Ez kb nulla.

A gépek beállítását a nyomdából.:ROFLMAO:
 
Back
Oldal tetejére