• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes BZ's minimal iwagumi

Sziasztok, pár napot itthon voltam szabadságon és átrendeztem az akváriumot, mert nem úgy sikerült ahogy gondoltam.
A technika persze maradt, és próbáltam egy minimal iwagumit, két fajta növénnyel, monte carlo és bonsai. Ilyenre sikerült, illetve már egyszer átrendeződött a nagy áramlás miatt, de mindegy, így marad, nekem így is tetszik, nem rendezgetem tovább, lényeg, hogy szép zöld legyen majd és ne kelljen sokat ápolgatnom, mert mostanában nem sok időm van rá.
@inadsz hogy ha kérhetem átneveznéd nekem BZ's minimal iwagumi-ra? köszi

17277448655_e9ed904c90_b.jpg
 
Sziasztok, rég nem írtam ide, a kövek teljesen bealgásodtak, fekete ecsettel, mindet kiszedtem és új köveket dobáltam be illetve a gyep közül ahol luk lett oda is beállítottam egy-egy követ, úgyhogy most nem néz ki túl jól, de a növények jól érzik magukat, a gyep az teljesen összenőtt. Nemsokára szétkapom ezt is és az irodai akit is, mert költözünk és az új lakásban szeretnék a két akváriumból egy nagyobbat, egy 90-est építeni, de addig is a növények had nőjenek :)

21763974585_ee46266a38_b.jpg
 
Hello! Sajna mivelhogy nincsen meg a 25 hozzaszolasom nem tudok irni a adok-veszek forumba azert ide irok, erdekelne a 2x24-es lampa. Koszi!
 
Szia, egyenlőre bejelentkeztek érte, de ha nem viszik el, akkor szólok neked, és Apósom el is tudja esetleg neked vinni mert Esztergomi.

Ha nem vitték el szólok
 
Back
Oldal tetejére