• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Gripping tunel

Akkor kicsit a difiről: nem bírtam kivárni, hogy megérkezzen a szállítmány a GA-ba így megrendeltem az Aquario NEO akril difi kínai változatát aliról. Árban ugyan az így nem érdemes okoskodni vele. Én is csupán a türelmetlenségem miatt tettem. A difi nagyon jól porlaszt! Előtte egy japán nano volt. Ég és föld a különbség. Tényleg az egész felületén jönnek a bubik amik még 2 hét után is egészen egyenletesen aprók. A műanyag elég rugalmas. Eltörni nem nagyon lehet. Egyedül a hozzá kapott óriási tapadó korong nem ér semmit (legközelebb lecserélem). Igaz ez egy kínai koppintás mégis nagyon jól működik. Az eredeti tuti nagyon jó választás lehet. A kinézete meg olyan amilyen. Nem egy üveg de nem is annyiba került mint egy szép üveg difi.

30732248761_bcbe5e7dbe_c.jpgUntitled by Norbert Tóth, on Flickr

30703367892_2f492cc521_c.jpgUntitled by Norbert Tóth, on Flickr
 
Készülődök a HAC-ra :) Kicsit még a mohákon bolondítok meg jobb hátra megy majd valami piros is de kezd alakulni a dolog. Egyedül a ludwigia palustris szenved :confused:

A lámpa egyébként bevált. Ár/érték arányban szerintem megéri. Eléggé melegszik, így nem tudom, hogy meddig bírja majd (főleg nyáron). De a növényeknek úgy látom, hogy tetszik :coffee::shame:

30747145380_55a0dc2ba5_c.jpgUntitled by Norbert Tóth, on Flickr

31076179915_774aab8b2c_c.jpgUntitled by Norbert Tóth, on Flickr

31040430696_f94812a7d1_c.jpgUntitled by Norbert Tóth, on Flickr

30961992691_64c9c27ebc_c.jpgUntitled by Norbert Tóth, on Flickr
 
Lassan egy hónapja volt az utolsó bejegyzés. Úgy érzem ideje írni kicsit a naplóba :)
Karácsony előtt megejtettem a fotózást. Kb 3-4 óra alatt meg voltam vele. Sok hiba van benne amiket én is látok (oto,csigák hogy csak az apróbbakat említsem) de első fotózásnak/nevezésnek elmegy. Jobb hátra szerettem volna ha felnő a Limnophila hippuridoides de sajnos nem volt akkora sprinter mint reméltem így ott üres maradt a kép mert nem tudtam tovább várni a fotózással. Ezért is lesz majd egy másik fotó is más versenyekre. Viszont ott megpróbálom az összes apró hibát kiküszöbölni :)

Aki nem látszik:

31702616630_a2f3bda264_c.jpgUntitled by Norbert Tóth, on Flickr

A HAC-os versenyfotó:

31702647680_3c9da0bc82_b.jpgGripping tunel by Norbert Tóth, on Flickr
 
Még mindig bitang jól néz ki! A fotóért külön irigyellek, sajnos az enyém nem lett ilyen jó! Az emers hydro-d brutális gyönyörű! Gratulálok, remélem elégedett vagy vele, én az lennék! :)
 
Még mindig bitang jól néz ki! A fotóért külön irigyellek, sajnos az enyém nem lett ilyen jó! Az emers hydro-d brutális gyönyörű! Gratulálok, remélem elégedett vagy vele, én az lennék! :)

Köszönöm :) Elégedett vagyok de még finomítgatok rajta kicsit és lefotózom újra :)
 
Üdv.
Érdeklődnék hogy az emers hydrod kap-e valami extra gondoskodást? Spriccelés vagy valami? Én is próbálom kinöveszteni de csak pár levelet hozott eddig vízszint fölé és azok is elszáradnak.
 
Back
Oldal tetejére