• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Inspiráció

Ilyen vizmagassaghoz nem hinnem hogy annyira durva kell.
Gondolj bele abba, hogy azon a (bruttó) 625 cm2-es keresztmetszeten ha ki akarsz hozni csak egy 1 m/s-os áramlást, ha hirtelen jól számolok, 37500 l/h lenne...
Azért ez már a "nem piskóta" kategória!:jawdrop::eek: A jelenlegi legerősebb szivattyúm is csak alulról nyaldossa a tizedét...:banghead:
(azért a linkelt "pataknak" a víz visszaforgató részét is megnézném, csak úgy kíváncsiságból)
 
Gondolj bele abba, hogy azon a (bruttó) 625 cm2-es keresztmetszeten ha ki akarsz hozni csak egy 1 m/s-os áramlást, ha hirtelen jól számolok, 37500 l/h lenne...
Azért ez már a "nem piskóta" kategória!:jawdrop::eek: A jelenlegi legerősebb szivattyúm is csak alulról nyaldossa a tizedét...:banghead:
(azért a linkelt "pataknak" a víz visszaforgató részét is megnézném, csak úgy kíváncsiságból)

Zseni ahogy tolja a vizet és szuperül festenek benne a halak is, de ha a növényezés nem a halakról szól (a kritika szerint), akkor ez még inkább nem :) Szerencsétlen halak beálltak a kő mögé és az egész felületet nézve töredéke az amit használni is tudnak.
Maga az imitáció patent. De lehet csak egy vadvízi kajakozó maradna meg tartósan a hullámokban :) Az emers részen meg egy grizzly ami időnként kikapná a zsákmányt :)
 
Utoljára módosított:
Jo ez a scape,de a sok egyenes fa köze bekeverte a reed mort!Valahogy fura!Vagy én vagyok régimódi?
Egyenes fának is lehet görbe/kacskaringós gyökérzete:);) Talán a bal oldalon az a nagyon nagy gyökér hat idegenül...
Inkább az a sok kesze-kusza lámpa a zavaró:p
 
Egyenes fának is lehet görbe/kacskaringós gyökérzete:);) Talán a bal oldalon az a nagyon nagy gyökér hat idegenül...
Inkább az a sok kesze-kusza lámpa a zavaró:p
Igen, szerintem is a bal oldali jobbra tartó gyökérzet idegen a többihez képest.
Engem biza nem zavarna ez a sok kusza lámpa....jó kis DIY az.
 
Back
Oldal tetejére