• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Mountain Creek

Ti hogy törnétek meg montecarlo mező homogenitását?
Használt talajjal, szűrőben 2 hétig előre forgatott bacikultúrás vízzel napi majd heti 3 50% vízcserével indult az aki június 1-én, szépen letisztult, megy bele a táp, a CO2, növények láthatóan jól érzik magukat, szerintetek mostmár mehet bele az első adag élőlény (oto+amano elsősorban?), vagy várjak még mert kiszedegetik az apró növényeket, és hagyam őket erősödni?
(képet igyekszem este csinálni)
 
Ti hogy törnétek meg montecarlo mező homogenitását?
Használt talajjal, szűrőben 2 hétig előre forgatott bacikultúrás vízzel napi majd heti 3 50% vízcserével indult az aki június 1-én, szépen letisztult, megy bele a táp, a CO2, növények láthatóan jól érzik magukat, szerintetek mostmár mehet bele az első adag élőlény (oto+amano elsősorban?), vagy várjak még mert kiszedegetik az apró növényeket, és hagyam őket erősödni?
(képet igyekszem este csinálni)
Mérj nitritet és kiderül. Az Oto talán nem szed ki semmit, de 3 hét után már talán az Amano sem.
 
Ma bekoltoztek az elso lakok:
- 20 db amano
- 10 db oto
- 5 db zebracsiga
Felfegyverkeztem a tamado diatom ellen

Vizparameterek:
GH: 4
NO3: kb 14 mg/l
PO4: 0,8
PH: 5,7
Temp: 24,7



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reactions: TZ
otok+amanok+csiguszok + villágítás nélküli 4 nap megtette hatását, teljesen letisztult, viszont
4 napot nem votlunk itthon, és hiába a leeresztett redőnyök nagyon meleg lett hirtelen (nem mertem bekapcsolva hagyni a klímát), igy szomorú a veszteség: 1 oto, 7 amano, 1 csigusz :cry::cry::cry:
 
Iszonyatosan kevés időm van, de azért igyekszem szegény akváriummal is foglalkozni.
Kéne nyírni, meg kéne szabadulni pár fölös növénytől
(átmeneti szállásként vannak a cryptok, hatalmas a flame,)
valamért a montecarlo nem akar dúsulni
60214b2b86e107e831d5e5105e188e7a.jpg
és nem utolsó sorban kéne bele vagy 50-70 rajhal :D
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére