• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

NAK Kupa 2024

Nigro

Alapító
Admin
Lesz egy új verseny itthon ;) ! Íme a kiírás:

Tisztelt érdeklődők, nevezők!

A NAK-Kupa egy, a Növényes Akvaristák Közössége szervezésében megrendezésre kerülő amatőr növényes akvarisztikai verseny.

Ez mit jelent? Bárki nevezhet, aki korábban nemzetközi versenyen nem ért el top helyezést ( IAPLC top 100, vagy bármi egyéb nemzetközi versenyen top 3-as helyezést). Tehát az "átlag" akvaristákat szeretnénk ezzel az eseménnyel motiválni!

A nevezés február 1-én indul, és 21-én ér véget. A nevezés és a verseny a következő módon zajlik:

1. Ezen az oldalon (nak-kupa.hu) kell regisztrálni.

2. Amikor elindul a nevezés (február 1), kapni fogsz egy értesítést.(emailben, és itt az oldalon is belépés után)

3. A nevezés elindulása után tudsz nevezést leadni. Egy kategóriába több akváriumot is nevezhetsz.

4. A nevezési idő lejárta(február 21.) után a zsűri értékeli az összes akváriumot, pontszámokat adnak megadott szempontok alapján, és kialakul egy sorrend a végén.

Kategóriánként 3 díjazott hely lesz, de nyerni bárkinek van esélye! Akik nem értek el helyezést, egy sorsoláson vesznek részt további értékes nyereményekért!

A nyereményeket a felkért szponzorok fogják adni. A verseny összdíjazása több százezer forint lesz!

4 kategóriában lehet nevezni, ami függ a nevezők számától is.

1. Low-tech 50 liter alatt

2. Low-tech 50 liter felett

3. High-tech 50 liter alatt

4. High-tech 50 liter felett

Nevezni bármilyen 2023-2024-ben készült képpel lehet. A kategória választás során kérlek legyetek figyelemmel, hogy az akvárium biztosan oda illik-e.

Az 50 literes megjelölt határ a két kategória között az akvárium bruttó literjeire értendő. Tehát egy 60x30x30-as akvárium, ami 54 literes, már az 50 liter feletti kategóriába nevezendő.

Február 1-én indul a nevezés, ekkor a regisztrált profilba belépve, a "Nevezéseim" menüpontra kattintva megjelenik egy "Új nevezés" gomb.

Elsőként a kategóriát kell kiválasztani. Értelemszerűen ha az akvárium kisebb, mint bruttó 50 liter, az 50 liter alatti kategóriába megy, ha feletti, akkor az 50 felettibe.

A low és high tech kategóriát a gázos(!) szén-dioxid használat különbözteti meg. Ez nem csak nagynyomású lehet, hanem már a citromsavas is ide tartozik. A carbo használata nem minősül szén-dioxid adagolásnak.

Ez után következik az akvárium adatainak a megadása.

Utoljára pedig az akváriumról minimum egy, szemből készült, jó minőségű képet kell feltöltened, továbbá 3 részletfotót, amin a növények közelről is látszanak.

Szándékos tisztességtelen előnyszerzési kísérlet(high-tech akvárium low-tech-ként nevezése) örökös kizárást von maga után.
Nevezni itt lehet:

Szponzorként megjelenik a GA is. Reméljük egy izgalmas kis hazai verseny lesz. ;)
 
Lesz egy új verseny itthon ;) ! Íme a kiírás:


Nevezni itt lehet:

Szponzorként megjelenik a GA is. Reméljük egy izgalmas kis hazai verseny lesz. ;)
@scarp a sokadik scape, amit összeraksz és mindegyiknél térden állva rimánkodom, hogy indulj vele bármelyik versenyen, de sosem mertél belevágni. Itt az alkalom, ezt már légyszi ne hagyd ki! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
 
@scarp a sokadik scape, amit összeraksz és mindegyiknél térden állva rimánkodom, hogy indulj vele bármelyik versenyen, de sosem mertél belevágni. Itt az alkalom, ezt már légyszi ne hagyd ki! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Köszi, hogy szóltál. ☺️ Sajnos a mostani kizárt, hogy februárig "össze érjen". Szerintem ha nem lesz valami nagy galiba, akkor április körül lesz a legjobb formában, de az is lehet, hogy valamivel később... Így marad a 2023-as Erosion. 😉
 
Köszi, hogy szóltál. ☺️ Sajnos a mostani kizárt, hogy februárig "össze érjen". Szerintem ha nem lesz valami nagy galiba, akkor április körül lesz a legjobb formában, de az is lehet, hogy valamivel később... Így marad a 2023-as Erosion. 😉
Én is arra gondoltam, mivel lehet azzal is nevezni.
Mindenképp indulj!👍
 
Back
Oldal tetejére