• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Sara's birthday surprise

gézsé

Főkertész
DSC_0015_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
2015-04-27
Meglepi akvárium Sárának ,a május 25.-ei szülinapjára.

Hardcape:Megkövesedett fa,ismeretlen fa gyökere,kvarchomok,Tropica soil powder

Flóra:fissindens fontanus,Microsorum pteropus Trident,Micranthemum Sp. Monte Carlo,Myriophyllum matogrossense,Cryptocoryne parva

Fauna:Egyenlőre red cherry garnélák,tervben valamilyen törpe razbóra,esetleg coridoras pigmeus



DSC_0018_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
684650802DSC_0020_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Utoljára módosított:
Üdv!
4 napos az akvárium.
Mennek a napi vízcserék és beköltözött egy kisebb takarítócsapat 5db red-cherry személyében.Úgy nézem teljesen jól vannak, egyből nekiláttak bogarászni a növényzetet.Más változást nem tapasztaltam.
DSC_0037_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

És egy pár kép az általam gyártott (ipari remek,finom ötvös munka:))lámpatartóról.Állítható a magassága illetve elforgatható takarításkor.
DSC_0029_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


DSC_0030_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
10 napos az akvárium.Beköltözött egy 6fős galaxi razbóra csapat.Eléggé félénkek ,a legkisebb mozgásra bemenekülnek a csalitosba.
A fa dekoron megjelent a szokásos vattapamacs,vízcserekor leszedem a nagyját fogkefével.A montecarlo üdezöld színe kezd visszajönni,remélem megkapaszkodik a talajban.Algát egyenlőre nem látok(gondolom az jól beállt EX600 a titok)Lassan megpróbálom beizzítani az Eheim belsőszűrőt.A vízcserék már csak 2-3 naponta.Képet legközelebb.....
 
Ma 2 hetes az akvárium.Eljött az idő ,hogy most már saját lábán is megálljon.Lekapcsoltam a gépről,:bucktooth:az ex 600 külsőszűrőröl.Remélem elboldogul vele a kicsi EHEIM sarokszűrő.:panda:
Kicsit megnyírtam a növényzetet, vízcsere közben.
11896675970002_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
12557478510003_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0006_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0011_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0012_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
19_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Sikerült a meglepi(nagy volt az öröm állítólag:))Az akvárium berendezve garnélákkal,halakkal együtt megtett 50km-t egy autó csomagtartójában,és egyben megérkezett!:eek::nailbiting::facepalm:Kicsit aggódtam...Tolna és Baranya megye nem a sima útjairól híres:mad:
Ettől kezdve már csak telefonos segítséget tudok nyújtani,:pompous:de úgy látom nem lesz gond,nagyon lelkes az egész család:woot:.Ha kapok képeket az aki fejlődéséről:snaphappy: , felteszem ide a naplóba.

üdv:gzs
 
Back
Oldal tetejére