• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The Enchanted Forest

Milyen scape-t építsek?


  • Total voters
    47
Jopet annyira dörzsölt öreg róka már, hogy csak ránéz a monitorra és a google már listázza is a kívánt akvák képeit, forrásmegjelöléssel. :D
Nemnagyon jutottam semmire. @Jopet egy Gugli mágus. :D:D:D:D
A tavalyi akváriumomat megtaláltam, pár helyen a HAC verseny eredményeit megosztó oldalakon, meg néhány AGA, vagy Iaplc versenyes oldalon.
 
Jobb klikk a képre és Képkeresés ezzel: Google. De most ez sem dobja azokat az oldalakat, amikre gondoltam, csak többnyire a képmegosztósakat (bár ott is láttam olyan megosztást, ami nem a tiéd volt). Pár napja szörföztem a neten és akkor láttam itt-ott, visszakeresni agyrém lenne.
 
Tegnap délután érkezett 15 db Amano garnéla algát enni, beszoktatás után azonnal nekimentek az algáknak, jó volt nézni. Köszönöm mégegyszer @adamf77 hogy elhoztad nekem őket :)ű
Remélem megmarad mind és nem akar egy sem kirándulni a padlón :D
Majd fotózkodok nektek az este ;)
 
Tegnap délután érkezett 15 db Amano garnéla algát enni, beszoktatás után azonnal nekimentek az algáknak, jó volt nézni. Köszönöm mégegyszer @adamf77 hogy elhoztad nekem őket :)ű
Remélem megmarad mind és nem akar egy sem kirándulni a padlón :D
Majd fotózkodok nektek az este ;)
Örülök, hogy segíthettem. ;) Nekem éjszaka az egyik Michael Scofiled-nek képzelte magát, és reggelre megszikkadt .... :(
 
Örülök, hogy segíthettem. ;) Nekem éjszaka az egyik Michael Scofiled-nek képzelte magát, és reggelre megszikkadt .... :(
:( R.I.P. Scofield. Én egyelőre reménykedem... alig várom a 4órát, hogy spurizhassak haza lesni az akváriumot. Tiszta függés van.
Egyszer már megnézhetnénk egymás akváját, ha már Egerben vagyunk ketten akvakertészek :)
 
Ahoj!
A hétvégén beköltöztek végre a várva árt Espei razbórák @isujjj nak köszönhetően.
Rendbe szedtem a gyökereket, illetve megzaboláztam a HM-et. Egy-két fotóval majd jövök.

Ugyanitt még mindig keresi gazdáját ~15 db Paskai, és egy nagy Microsorum Needle-leef/Narrow.
 
ACHTUNG!

Van valaki Eger környékén aki jó fotómasinával rendelkezik? Sajnos nem jött össze a fotózás, és a végén még lecsúszok a HAC-ról. :confused:

Pár csattintásért cserébe sört, csokit, bármelyik növényt az akváriumból felajánlom! ;)

Egyébként minden rendben, a holnapi nap kitakarítom a homokot, utolsó igazítás mindenhol. és akkor már csak egy jó fotó kell. :)
 
Szia,
Én Eger környékén lakom, dolgozom csak masinám nincs. Viszont van egy kollégám aki fotóz, ha mást nem találsz összehozlak vele.
Ezt azért kár volna lehagyni a HACról!
Fantasztikus!
Főleg, hogy egy komoly költözésen is átesett!
Minden tiszteletem!
Köszönöm szépen!
Ha a hétvégén nem rendeződik a dolog, akkor mindenképp élnék vele.
Nagyon rendes tőled :)
 
Back
Oldal tetejére