• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The "Log"

Kövezzetek meg a következő posztért de mostanában elég rendesen elhanyagoltam az akvarisztikát. ~3 hét után cseréltem vizet és végeztem egyáltalán valamiféle karbantartást. Tápozást mikor hogy sikerült megoldani. Volt hogy sikerült nap szinten de volt hogy napokig semmi. Ahhoz képest hogy milyen rendszertelenül tápoztam és nem volt vízcsere nem volt különösebb probléma. GDA még mindig jelen van de ezen kívül semmi.Növények átestek egy alapos nyíráson és több helyen ritkításon is.Vízcsere megvolt de a szűrőt nem takarítottam ki, ezt talán most hétvégén megcsinálom.

Jelenleg a következő mennyiséget adagolok: Liqui carbo 2ml/nap , Macro 4ml/nap , Micro 9ml/nap

Végül beszéljenek a képek...

DSCF9622.JPG - Google Drive
DSCF9617.JPG - Google Drive
DSCF9618.JPG - Google Drive
DSCF9582.JPG - Google Drive
DSCF9630.JPG - Google Drive
DSCF9631.JPG - Google Drive
 
Egy kis DIY lábat csináltam a lámpának amivel az elkövetkező időben picit könnyebben és gyorsabban tudom majd a magasságot állítani. Tudom függeszteni lenne a legjobb de erre most nincs időm. Így egyenlőre marad a manuális megoldás.

"Lángpálca" a neve amiből a lábat hajtottam. Ebben a formában 3 - 5 - 15 centi között állíthatom a magasságot. Ha megvan a megfelelő magasság ott fogom elvágni és eltűnik az a csúnya oldalra kiálló rész.

20151020_060801.jpg - Google Drive
20151020_060819.jpg - Google Drive
20151020_060829.jpg - Google Drive
20151020_092212.jpg - Google Drive
 
Szia! Milyen lámpát használsz itt? A lábak saját készítés?
Odyssea Quad 4*24W T5 6500k, 15cm a vízfelszintől.A lábak saját tervezés,3mm vastag lángpálcából vannak hajtva.Plusz zsugorcső van ráhúzva arra a részére ahol a lámpába becsúszik így stabilan tartja,nem engedi véletlenül sem kicsúszni.
 
Back
Oldal tetejére