• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Twinstar [Törölve]

Status
Not open for further replies.
Nem találok szavakat :). Tökéletes kezdek egy kicsit algásodni most lesz 1,5 hónapos a 60 L akváriumom és a 6 kg seiryu-t, Hc. Parvula minit nem szeretném algásan látni . ( így is 110tds re vissza keményíti a 5tds ro vízemet ) .
 
Még csak ma látom fent az oldalon, hogy lehet venni, de a kosárban meg hiányterméknek írja. Ez valóság?
 
Két kérdésem lenne:
-a pH-t nem viszi el?
-a hasznos bacikat nem bántja?

CO2 és aktív talaj mellett használjuk így a pH kérdésre nem tudok válaszolni. Ilyen helyen nincs ingadozás.
hasznos bacikat nem bántja

Sterilizing factor with microbubbles destroy cell wall of green algae to inhibit growth, and it is nontoxic so harmless to aerobic bacteria.

Twinstar

Rapid growth
of plants supplies a lot of oxygen then maximizes Dissolved Oxidation.
Plentiful Dissolved Oxidation make the density
of aerobic bacteria high to make aquarium as Virtuous Cycle.

http://twinstarnano.com/lang_en/whytwinstar/whytwinstar_2.html

ALC algorithm doesn’t affect aerobic bacteria and help to kill pathogen, so it’s safe.

http://twinstarnano.com/lang_en/whytwinstar/whytwinstar_3.html
 
Jah hogy akkor még nincs is itt fizikálisan egy darab sem. Már kezdtem megilyedni.

Az első szállítmány ma indul a gyártótól.
Kb 2 hét vámolva EMS miatt.

De mostantól folyamatosan készleten lesz, mint a csipesz meg az olló. Ugyanolyan karbantartó cucc ez is. :)
 
Viktor, én az UKAPS-on sem láttam embert, aki ezt CO2 nélkül használná.
Elvileg miért ne, de te tudsz valamit ezügyben?
Persze, aki ilyen nagyságrandben költ, az vegyen CO2-t először egyébként is :D
 
pH-t mértem a seiryu akváriumban kétféle teszttel is. 6.8-7.0
Tehát egy picit emeli a 7-es semleges tartományhoz közel.

CRS akváriumban nem láttam negatív hatását. Inkább felélénkültek a garnélák.
 
Viktor, én az UKAPS-on sem láttam embert, aki ezt CO2 nélkül használná.
Elvileg miért ne, de te tudsz valamit ezügyben?
Persze, aki ilyen nagyságrandben költ, az vegyen CO2-t először egyébként is :D

Növényes akvárium nincs CO2 nélkül. Ezt minden ázsiai tudja. Csak mi szeretnénk megmutatni hogy enélkül is lehet :)

A Twinstar rendes növényesbe lett kitalálva. CO2, fény, szűrés rendszeres katrbantartás, tápozás és algaevő csapat mellé.
 
Rendeltem egy Minit,de alapvetően a 30as nanoimban akarnám először használni.Jó lesz ez vagy van kisebb "méret" is kifejezetten 50l alattiaknak is?Ha igen várható az is mostanában?Ha nem akkor tudom majd használni a minit a nanokban?
 
Rendeltem egy Minit,de alapvetően a 30as nanoimban akarnám először használni.Jó lesz ez vagy van kisebb "méret" is kifejezetten 50l alattiaknak is?Ha igen várható az is mostanában?Ha nem akkor tudom majd használni a minit a nanokban?

Elméletileg nincsen kisebb méret, viszont szerintem tökéletes lesz a nanodba. Az biztos hogy hatékonyabb lesz, és drasztikusabb eredményeket ér el, de az csak jó (y)
 
Lejárt a kampánycsend :rolleyes::D
Milyen az eredmény egy hét után, hogy szuperált a Twinstar?

Ma fotóztam de a HQI miatt ezt az akváriumot nem tudom rendesen fotózni.
Na mind1 vacsi és jövök a részletekkel. Még nincs 1 hetes, és volt 1 nap amikor másik akváriumba tettük át.
 
Ma fotóztam de a HQI miatt ezt az akváriumot nem tudom rendesen fotózni.
Na mind1 vacsi és jövök a részletekkel. Még nincs 1 hetes, és volt 1 nap amikor másik akváriumba tettük át.
ilyenkor már nem lehet vacsizni. Még elhízol! Inkább a fotókat kérjük és jobban jársz te is, mi is :)
 
Kapunk 2 mintát a mostani szállítmányban. Meg kell néznem hogy az előrendelések után maradt e.
Ha nem akkor legközelebb jön.
Köszi! Egyébként a Mini és a Shrimp változat között nagy a különbség? Van egyáltalán?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére