• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Weedy - 90x45x45 (182 liter)

Ekkora egészséges dzsungelt..... :)
De azért kaszára fel,mert visszaüt a nagy növénymennyiség :)
Mindkét állapotában tetszik,grat :)
 
A kolobrik nem szoktak leívni?
Nem olyan régen vannak az akiban, talán 2 hónapja, de ha visszatekersz a naplómban írtam, hogy mikor jöttek.
Egyenlőre nem láttam, hogy ívnának, bár ekkora dzsungelben bármi lehet.
Eredetileg húszan jöttek, de pár kiugrott esténként. Gyorsan szereztem is egy időkapcsolót az éjszakai ledsornak(a paluhoz loptam el), azóta nem ugrálnak.
 
Nem vagytok ti testvérek Cecska mesterrel? Amihez nyúltok abból csak valami igazán wow jön létre.
Azért Cecska mester fényévekkel előttem jár ám, elég csak a részletgazdagságot nézni a munkáin.
De köszi a dicséretet:) jól esett;)
 
Brutááál!!! Hát mik ezek a riszta színek?!

Egy képet megnéznék úgy, hogy az octopust az indicához nyírod kicsit ívesen, átlósan, hogy legyen egy full háromszög.

Mikor lesz nekem valami hasonló...

Már majdnem inkább elkeserítő és kiábrándító, mintsem inspiráló ez az aki is. Le a micivel!
 
A dzsungel a nyerő.
bow.gif
 
Aki azt hitte ennek az akváriumnak vége, tévedett:D
Még megvan:)
Igaz a nyáron iszonyatosan ellepte az alga. Nem is nagyon tudtam jó ideig rájönni, hogy miért is lepett meg ez a kellemetlen vendég.
Mindez lassan a múlté. Az ok a Blyxa Aubetii volt, ami mágnesként vonzotta magára az algát. Hogy milyet is az nem tudnám megmondani, de az üvegen folyamatosan nagy mennyiségben jelentkezett a zöld por alga. A növényeken 2-3 mm hosszú szálakban talán ugyanez az alga jelent meg.
Végül az Aubertii repült, de maga körül befertőzött minden növényt, így pár héttel később kapva @Tibi ajánlatán, lecseréltem a Japonica-t is. Ezúton köszönöm még egyszer;)
Ezen kívül még több változást is eszközöltem, de erről majd később. Addig is 2 távoli kép a jelenlegi helyzetről. Ha megerősödött a hátsó sor, akkor újabb képekkel jelentkezem.


Weedy from far distance
by eMZé, on Flickr


Together
by eMZé, on Flickr
 
Tök jó, mennyi arca volt már ennek az akinak. Ez most egy kicsit szellősebb, de jól áll neki.
 
Köszönöm!!Gyönyörüseg,nekem a kedvencek köze tartozik!!En nem szeretema tulvariält akikat!!Sokan belesesnek abba,hogy probäljäk fokozni amit mär nem kene!!!Neha a kevesebb több!!!
 
Köszi mindenkinek!

Már nem sokáig lesz ilyen üres a tér. A háttérben már nőnek fel a stemek. De még idő kell a sűrűsítéshez. Szóval lesz ebből még dzsungel. Aztán meg szét lesz szedve és lesz valami új.
De még én se tudom milyen legyen a következő.
 
Back
Oldal tetejére