• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

54l-ben Sanzon2

Köszi oRphEus, snoop85, BenyA!!
Figyelni fogok a blyxara, mert meg akarom őrizni ezt az összképet. Mivel nyírni ezt a növényt nem igazán lehet, így az újraültetéssel fogok próbálkozni, gyakorlatilag rögtön jól néz ki ültetés után. Egyébként kb 10%át ültettem vissza, a HAC fotózás óta szinte mindent elnyomott az akiba, így rengeteg maradt meg.
 
Nagyon pazar lett az új akid! :clap:
Kiváncsi vagyok hogy a lágy vízes akidban a HC mennyire gyorsan fog terjeszkedni. Blyxa nagyon mutatós, és láthatóan nagyon jól érzi nálad magát.
 
kocsa said:
Nagyon pazar lett az új akid! :clap:
Kiváncsi vagyok hogy a lágy vízes akidban a HC mennyire gyorsan fog terjeszkedni. Blyxa nagyon mutatós, és láthatóan nagyon jól érzi nálad magát.
Köszi! ;)
HC- eddig is volt, szerintem jól érzi magát, csak eddig a blyxa árnyékában nem tudott fejlődni, most tiszta a terep...
 
Sziasztok!
Rég jártam, erre. Bekerült a 2222 mellé egy 2224. Küzdök egy pici algával és az ADA tápozással. Hát teljesen más történet macro tápok nélkül, ki kell egészítenem a tápozásom...
Ami fontosabb, hogy felfedezést tettem. Az Uticularia rohamosan leépült ismét. Sokat agyaltam, hogy mi lehetett az oka, mert pár hónappal ezelőtt ugyanebben az akiban vígan elvolt, próbaként került bele.

Néhányszor láttam, hogy a Paracheirodon simulans csipkedi az UG-t. Nem tulajdonítottam neki különösebb jelentőséget, de ma kicsit bambulva ismét láttam hogy szerencsétlen kis pici hajtásokat ami törne fel az amazonia-ból a neonok szépen csipegetik, az idősebb levelek, is tőbe le vannak rágva. 99%ban biztos vagyok most már hogy ők a "bűnösek".
Sokan mások is tapasztalták ezt az összeférhetetlenséget:
http://www.aquaticquotient.com/forum/showthread.php/50382-Utricularia-graminifolia-getting-chewed!!!
 
Back
Oldal tetejére