• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech ezsolt80 mindenféléje

nemtom, ezek most nem annak tűnnek. Van egy-két nagyobb kagylósrákom, de azok soha nem szoktak így az üvegen meg a sarkokban gyűlni. Inkább a növényekben meg a kavicsok között szoktak mászkálni.
 
nemtom, ezek most nem annak tűnnek. Van egy-két nagyobb kagylósrákom, de azok soha nem szoktak így az üvegen meg a sarkokban gyűlni. Inkább a növényekben meg a kavicsok között szoktak mászkálni.
Az enyémek is pont így viselkednek és ilyen kicsik.
 
nemtom, ezek most nem annak tűnnek. Van egy-két nagyobb kagylósrákom, de azok soha nem szoktak így az üvegen meg a sarkokban gyűlni. Inkább a növényekben meg a kavicsok között szoktak mászkálni.
Ha még kitartanak, Csillával küldj egy kis kóstolót a Borarasoknak.
Apropó! Nálad valamilyen ha megeszi?
 
Ha még kitartanak, Csillával küldj egy kis kóstolót a Borarasoknak.
Apropó! Nálad valamilyen ha megeszi?
minden hal megeszi annyira aprók... kapnak az endler guppik, paskai, werneri, bohóccsuka, neonrazbóra, elegáns fogaspontyok is.
Mikor nagyon sok van akkor pipettával szívok le és egyből mennek a másik akváriumba. Múltkor mutattam is Csillának hogy tudnak örülni a halak a nasinak. ;)
 
Bár nem én lettem megszólítva, de ezek egész konkrétan vízibolháknak tűnnek. Ugrálnak, picik=vízibolhák. Minden ami pici és ugrál az vízibolha. :ROFLMAO:
én is inkább annak néztem őket. Mikor fél éve hoztam élőket ide is kerültek, de aztán egyet sem láttam. Most viszont nagyon sok ilyen mini pötty ugrál a vízben.

(így lesz a poénos hozzászólás komolyan véve)
 
én is inkább annak néztem őket. Mikor fél éve hoztam élőket ide is kerültek, de aztán egyet sem láttam. Most viszont nagyon sok ilyen mini pötty ugrál a vízben.

(így lesz a poénos hozzászólás komolyan véve)
Tényleg nem okoskodni akarok, de nálam amik ekkorák és így mozognak, azok határozottan kagylósrákok: videó
Csilla nem hiszi el, hogy nem csak arról van szó, hogy jobban tartja őket :D 70 ezer kagylósrák faj van a wikipédia szerint.

Én (mindenféle utánajárás nélkül) abban a hitben éltem, hogy nehezen emészthetőek lehetnek, így nem adtam halaknak soha (direkt). De akkor ezek szerint élő eleségnek is jók :)
 
van nekem is kagylósrákom elég régóta és ezek nem pont olyanok.
Csilla is azért gondolja így mert élőben is látta nálam ezeket. A sima kagylósrákokat az endler guppi is csak bekapja és kiköpi sértetlenül. Ezeket viszont szépen megeszik. Persze lehet hogy csak mert kisebbek.

szerk: na meg azért ha ennyi kicsi van akkor idővel meg is kéne nőniük, de nem vagyok teli nagyobb kagylósrákokkal.
 
Bár nem én lettem megszólítva, de ezek egész konkrétan vízibolháknak tűnnek. Ugrálnak, picik=vízibolhák. Minden ami pici és ugrál az vízibolha. :ROFLMAO:

én is inkább annak néztem őket. Mikor fél éve hoztam élőket ide is kerültek, de aztán egyet sem láttam. Most viszont nagyon sok ilyen mini pötty ugrál a vízben.

(így lesz a poénos hozzászólás komolyan véve)
Tuti nem az. Tartok Daphniát, felismerem mozgásról. Csak abban az esetben lehetne Daphnia, ha ez egy szűrés nélküli üveg, mert a szűrő kinyírja őket. Nem bírják a vízáramlást. Egy totál lefolytott Aquael Pat mini kiömlőjét is beszivacsoztam, olya sűrű szivacsot tettem rá, hogy nem fért át rajta egy bolha se. Csak hozzátapadtak és elpusztultak.
 
Back
Oldal tetejére