• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Régi vágyam

Szepen alakulgatnak a dolgok. A barpult aksikat mar szetkaptam es uj helyre koltoztek.
lassan mehet fel a nagy.
View attachment 85422
a regi kis kockam belseje atkerult a Csillutol kapott kockaba ami 10cm el hosszabb. Es a lavakoves akvárium is atkerult.
View attachment 85423
es ami meglepett es boldogga tette a napomat, Kalmi garnijai osztodasnak indultak a lavakovesben.👏👏👌👌
View attachment 85424View attachment 85425
Nem dőlt össze a lávakő fal? Mert ez nincs ám ragasztva, se FSB-vel, se filteres pillanattal, csak úgy ötletszerűen egymásra vannak halmozva.😬
Persze a buce és anubias indák összefoghatják.
Varázsló vagy, na!🤩
A fal mögé is belestél? Ott is dekkolnak halak és garnélák is. Hát, búvóhely van nekik bőven. Gratula hozzájuk.👏
És a tigrisek hány százas határt léptek át?
 
Szepen alakulgatnak a dolgok. A barpult aksikat mar szetkaptam es uj helyre koltoztek.
lassan mehet fel a nagy.
View attachment 85422
a regi kis kockam belseje atkerult a Csillutol kapott kockaba ami 10cm el hosszabb. Es a lavakoves akvárium is atkerult.
View attachment 85423
es ami meglepett es boldogga tette a napomat, Kalmi garnijai osztodasnak indultak a lavakovesben.👏👏👌👌
View attachment 85424View attachment 85425
Csak megjegyzem...: A sör vizezéséhez használt víztartály, a bárpult túlsó (nem látható) oldalán szokott lenni. ;)
 
Nem dőlt össze a lávakő fal? Mert ez nincs ám ragasztva, se FSB-vel, se filteres pillanattal, csak úgy ötletszerűen egymásra vannak halmozva.😬
Persze a buce és anubias indák összefoghatják.
Varázsló vagy, na!🤩
A fal mögé is belestél? Ott is dekkolnak halak és garnélák is. Hát, búvóhely van nekik bőven. Gratula hozzájuk.👏
És a tigrisek hány százas határt léptek át?
Meresz saccra 200-300 lehet. Most egy nagyobb haloba amivel meritettem attettem beloluk a narancsokhoz. Azokat is szaljak meg.
 
Nagyon állat überkirály!🤗 Így kell egy évet zárni: sikerélménnyel, elégedetten.👍
Véletlenek meg nincsenek! (Amúgy a Henrik-féle palacsintasütős merevítést beraktad alá, hogy ne hasasodjon a pultlap alatta?)
 
Koszonom Zotyam.😍
sajna nem lesz hosszu eletu mert januarban megint daralo indul, de talan mar a nyaron lekoltozhetunk es indul a mandula. Sok mindent ujra akarok inditani, etepiteni es szeretnek aktivabb lenni mert nagyon szeretem ezt a forumot.
Gondoltam, hogy januárban indul a daráló. Remélem nekem is akad valami meló mostmár😁
Egyébkét én is szeretem a fórumot, szuper közösség. Hiába szögre akasztottam a növényezést, a fórumtól nem szakadtam el, inkább csak amolyan csendes megfigyelő voltam/vagyok😁 érdekes az is, hogy a drón által bekerültem más közösségekbe is, de ilyen szintű összetartó csapat sehol sincs mint ez. ☺️
 
Gondoltam, hogy januárban indul a daráló. Remélem nekem is akad valami meló mostmár😁
Egyébkét én is szeretem a fórumot, szuper közösség. Hiába szögre akasztottam a növényezést, a fórumtól nem szakadtam el, inkább csak amolyan csendes megfigyelő voltam/vagyok😁 érdekes az is, hogy a drón által bekerültem más közösségekbe is, de ilyen szintű összetartó csapat sehol sincs mint ez. ☺
Sehol sincs! Egyetertek.
 
Back
Oldal tetejére