• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

Rote Rennschnecke néven ismertem és évekkel ezelőtt a bécsi börzén szereztem be néhány példányt, amiket később egy no planaria kezelés során sikeresen ki is nyírtam. Most itt a lehetőség a pótlásukra!:love:
@Kameas Ildi, itt vannak álmaid csiguszai! :love:
Vegyétek,vigyétek,amíg van. :)
@ZaCK asszem keveset rendeltél :unsure:
Elég bivalyok az otok,amik ezzel a szállítmánnyal jöttek,szóval össze szedem bármikor a minimum rendelési limitet. :)
Ui.: ugyanitt felveszek rendelést a következő 300 db-os csiga beszerzésünkhöz. :D
 
Utoljára módosított:
Egy gyors légi már úton van pár aprósággal ez max 2 hét. A hajót jövőhéten indítják Tokyoból. Az kb 2.5 hónap mire a rakiban lesz.

Köszönöm! Tápanyagot szeretnék, step 2 és bright k . Jövő hónap elején kifogyok, de nem nagy gond ha nem jön akkor váltok GA tápra. A többi dolog pedig csak pár apróság. Tisztító szer, áztató doboz, üveg hőmérő , üvegcső tisztító kefe , popy, stb.
 
Köszönöm! Tápanyagot szeretnék, step 2 és bright k . Jövő hónap elején kifogyok, de nem nagy gond ha nem jön akkor váltok GA tápra. A többi dolog pedig csak pár apróság. Tisztító szer, áztató doboz, üveg hőmérő , üvegcső tisztító kefe , popy, stb.

Ezek nagy része jön. Szerdán ha lesz rá időm felteszem a tételes listát ide is.
A Step-2 megszűnt, az új táp család kapható már csak.
 
Back
Oldal tetejére