• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The Devil’s Coast

@SMAdrián már elköltöztetek az új házba? Új otthon, új scape? Olyanokat te egy este alatt összedobsz, mi meg aztán csak ámuldozunk .
Gondolom, ezt már bontottad, mert nem győzted a mohákat ritkítani, nehogy ebből is spider puli legyen.
Hogy vagytok? Mi van veled?
Szia Csilla!
Köszönöm kérdésedet, de még itt vagyunk, talán jövőre.
Nincs új scape. Ugyan ez van. 😉
Fél évig pulisodot. 3 hete nyírtam meg, meg ritkítottam. Nincs semmi gond vele, ketyeg, de a vízcseréket betartom.
Rengeteg moha, anubias, és Buce, kukába kötött ki. Még most is van egy dobozba, némi Anubias, amit múlt héten szedtem ki.
Most nincs időm egy új scapre, meg nem is gondolkodok rajta.
A következő, ami lesz, a új házba, ének a scapnek a fele, kezdésnek. Minden fát kiszedet, mert amúgy is már rohad, és a egész szikla sor fel lesz emelve 10 cm.
 
Szépen rendbe szedted, és a növények, meg a lakók is nagyon szépek. Örülök, hogy átmented majd egy részét, mert az összes eddigi közül szerintem ez sikerült a legeslegjobban.
Köszönöm a sok képet.
 
Te nagyon tudsz valamit... 👍
Tudod Rudi?! Én azt tapasztaltam, hogy ami a "Nagy könyvbe" le van írva, az csak út mutató. Mivel minden akvárium más, neked kell ki tapasztalni, milyen a tiéd, mit fogad el, milyenek a tűrés határai.

Én ezt tapasztaltam nálam.

Milyen a vized, szűrőd, fényed, ének ideje, tápozáson, mivel, és mennyi, na meg mennyi időd van vele foglalkozni. 😉
 
Tudod Rudi?! Én azt tapasztaltam, hogy ami a "Nagy könyvbe" le van írva, az csak út mutató. Mivel minden akvárium más, neked kell ki tapasztalni, milyen a tiéd, mit fogad el, milyenek a tűrés határai.

Én ezt tapasztaltam nálam.

Milyen a vized, szűrőd, fényed, ének ideje, tápozáson, mivel, és mennyi, na meg mennyi időd van vele foglalkozni. 😉
És az albida brown nem olvasta a Nagy Könyvet. :ROFLMAO:
 
Back
Oldal tetejére