• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The Last Paradise

kuchi

Kertész bálvány
Ahogy ígértem,indul a The Last Paradise naplója!
Adatok.
Akvárium:120x45x45 Ga Opti White.
Szekrény:Ga Ada stílusú Laminált(fehér)!
Világítás:2 Ada Solar Nah (fehér).
Szűrés:Eheim 2071+2075 Ga-s ki es befolyóval.
Egyebb:Tvinstar nano(első szériás).
Tápozás:Ada Step 2,Ada Brighty K (napi szinten 12ml).
Kiegészítő täpozas:Ada Green Bacter,Phyton Git,Green Gain,Eca.
Talaj Ada Amasonia 2x9kg+Ada Amasonia Powder 3kg.
Növény táptalaj:Ada Power Sand 2x2kg(szűrő zsákba kötözve).
Homok:Ada La Plata Sand (kb 4-5 kg).
Dekoráció:Ada Horn Wood(Franciából,Stuttgartbol, rendelve).
Kövek:Ada Yamaya kő kb 8kg a Scape-be beépítve(nem latszik)+Ada Koke kő kb 10-15kg.
IMG_3097.md.jpg
 

Attachments

  • 28202503324_bddff6c885_m.jpg
    28202503324_bddff6c885_m.jpg
    9.3 KB · Megtekintések: 0
Utoljára módosított:
Sajna a Picassa web feltöltő megszűnt,ezert a Flickr-et választottam,meg ismerkedünk,ezert olyan kicsi a kép.Aki használja az nyugodtan közölje,es javítva lesz!Amúgy csak egyesével lehet feltölteni fotókat,vagy én vagyok béna?
Az akvárium 2015 09 15-en indult idén februárba fotóztam(@viktorlantos javitotta Raw-bol).
A Hard scape.
IMG_3099.md.jpg
 

Attachments

  • 28743415021_f6e481bb35_m.jpg
    28743415021_f6e481bb35_m.jpg
    9.5 KB · Megtekintések: 0
Utoljára módosított:
Töltsd fel www.képhost.com keresztül úgy működik,vagy ha a gépeden van egyszerűen csak fálj feltöltése jobb sarok és tallózd ki,töltsd fel és a teljes képre nyomjál rá. ;)
 
Felesleges kephostot használni.

A fórumra direktbe fel lehet tölteni képet. Többet is egyszerre.

Csak a beszúrásnál a teljes képet kell beszúrni.

FLickr-ről tűznél be akkor így. Itt csak képenként lehet.

jobb alul a kép alatt a nyil és a tobbit a kép szerint.

flickr.jpg

Minden képet amit beszúrtok a szerver a saját hostra emel át. Ezért képhost felesleges. Töltsd fel direktbe a fórumra.
 
Ahogy ígértem,indul a The Last Paradise naplója!
Adatok.
Akvárium:120x45x45 Ga Opti White.
Szekrény:Ga Ada stílusú Laminált(fehér)!
Világítás:2 Ada Solar Nah (fehér).
Szűrés:Eheim 2071+2075 Ga-s ki es befolyóval.
Egyebb:Tvinstar nano(első szériás).
Tápozás:Ada Step 2,Ada Brighty K (napi szinten 12ml).
Kiegészítő täpozas:Ada Green Bacter,Phyton Git,Green Gain,Eca.
Talaj Ada Amasonia 2x9kg+Ada Amasonia Powder 3kg.
Növény táptalaj:Ada Power Sand 2x2kg(szűrő zsákba kötözve).
Homok:Ada La Plata Sand (kb 4-5 kg).
Dekoráció:Ada Horn Wood(Franciából,Stuttgartbol, rendelve).
Kövek:Ada Yamaya kő kb 8kg a Scape-be beépítve(nem latszik)+Ada Koke kő kb 10-15kg.
ettől a fotótól már akkor is folyt a nyálam, mikor készült... :)
 
Itt mar ültetve,feltöltve!Meg halak nélkül!A 2 héttől mentek be az Amanok,ottok,es később a Fantom Lazacok!Szerettem őket,szaporodtak is,csak nagyok voltak ide!
Amúgy a Scape 2 hónapos előkészületeket hozott,hetekig a konyha asztalon tervezgettem,a köveket 250km-röl hoztam,részben rendeltem!A meglevő 30kg egyenlőre elég lesz!Maradt meg 10kg Ada Yamaya kő ami ha valakit érdekel eladásra kerül(az ev vége fele). Par fotó meg.
IMG_3100.md.jpg IMG_3110.md.jpg IMG_3114.md.jpg
 
Szia.

A bal oldali nagy bokor a fák között az blyxa? Szép nagy lett. Tetszik a scaped, sokkal szélesebbnek hat mint amekkora valójában. Jó lenne valami hasonlót összerakni nekem is de 50x30x30-ban nehéz. :)
 
Szia.

A bal oldali nagy bokor a fák között az blyxa? Szép nagy lett. Tetszik a scaped, sokkal szélesebbnek hat mint amekkora valójában. Jó lenne valami hasonlót összerakni nekem is de 50x30x30-ban nehéz. :)
Szia!
Nem Blyxa hanem Microsorum Trident,csak az előtte lévő scape-be túlnőtte magát!Egész végig nyírtam,hogy megfelelően kicsi maradjon!Van meg ott hatul Crypto Villisi!
 
Nagyon örülök hogy láthatom hogyan indult.
Mintha az ADA galériában rendeznék, nagyon király, imádom ezt a vonalat.
 
Hol is tartottam?Ja igen!Az scape folyamatos variáláson eset át,a kiegészítő vékonyabb red moor ágakat ide oda pakoltam,próbálgattam,hogy tudna kiegeszitteni a scapet!Közben bekerült a nagy vágyam egy Ada Vupa!Nagyon hasznos ki szerkezet,egy időkapcsolóra raktam.Es napi 6x 5-10 percet megy!Tökéletes!
IMG_3263.jpg
Közben beindult a Bucephalandra örületem!Egyre többBuce került az akvariumba,a vegen mar 12 fajta volt elszorva!Sajna a mini valtozatokat benötte a riccardia.
IMG_3661.jpg IMG_3652.jpg
Jártam az erdőt,nézegettem,a természetben,hogy is kapaszkodik fel a moha a fákra.Próbáltam lemodellezni,kisebb nagyobb sikerrel!Sajna a specko mohát ragasztottam,amit a mai napig bánok,mert meg mindig nem tudtam lekaparni a fakrol!
IMG_3228.jpg IMG_3229.jpg


Folyt köv!
 
Szerintem ez volt az az állapot amikor először mutattad :)
Szerintem is!Sajna sok részlet eltűnt az akibol!Nem maradtak bent ezek a vékony gyökerek,pedig lehet hogy jobb lett volna vele az őszkép!Érdekes az asszony dekorációs kosarába találtam őket!:)
 
Ohhh azok a Buce-k :love:,
Gratulálok az eredményedhez.
Egyik inspirálóm vagy Nature-scape építésben(y); én majd megőrültem, hogy az utolsó full fotókat nem mutogatgattam. Hogy tudtad megállni, hogy ne is naplóz? :eek:
 
Én csak egy valamit nem értek,(Én mint fórumfüggő),hogy a bánatba nem éresztél mindent legyőző késztetést hogy ezt a szépséget ne mutogasd .
Ilyet többet ne csinálj
Most mar én se értem!Látnád a mostanit! @viktorlantos mar látta!Véleménye szerint is biztató!
Ohhh azok a Buce-k :love:,
Gratulálok az eredményedhez.
Egyik inspirálóm vagy Nature-scape építésben(y); én majd megőrültem, hogy az utolsó full fotókat nem mutogatgattam. Hogy tudtad megállni, hogy ne is naplóz? :eek:
A Buce ügyben majd kereslek!;)
 
Back
Oldal tetejére