• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Bridge of Oblivion

Elég jól kipofoztad!(y)Ez a végleges állapot?
Pazar lett. Jó, hogy dobtad az eredeti tervet és hagytad kibontakozni. Patent!
Köszi, ez a kép úgy egy hónapja készült, most sokkal színesebb az akva, szépen beindult a Ludwigia sp. és L. repens Rubin, Pinnatifia kinőtt a vízből stb.
Az Echinodorusaim 50 cm magasba nyúltak már a lámpát verik:lurking:. Egy nyírást elengedek még, és utána jön a versenyfotó :) remélem összejön :rolleyes:
 
Hali!
Tőlem csak egy big like, semmi építő jellegű kritika. Olyanra formálódott az aki, amilyenekre mindig jó ránézni, bármilyen kaktusz, pálma, fenyőerdő, és mittomén éppen milyen scape van divatban. Valami olyasmi, amitől a Mester sohasem akart elrugaszkodni igazán, de mégis mindig lepetéztünk, akárhányszor összerakta ... újra meg újra.

Z
 
Nakérem megvolt a nyírás, elég sok növény jött ki, főleg Blyxa. A stem sort lenyestem csúcshajtásokat visszaültettem, microsorumokat kibontottam a sarjak tengeréből, mohák fazonírozása még hátra van.
Microsorumokat pl tridentet hogy érdemes nyírni?

A következő a problémám: a homokkal nem vagyok megelégedve. JBL River. Ki fogom szívni, kifőzöm stb, de akkor megint vakító fehér lesz. Egy Colorado vagy La Plata nem lenne jobb helyette?

Eredeti koszos homokkal olyan La Plata beütéssel:
24755361823_43220db37d_z.jpg

Colorado homokkal meg valami ilyesmi lenne tán:
Colorado S.jpg

Ki mit mond? :)
 
Ahoj.
-nyírás fodrászolás folyamatosan megy, minimális szinten.
-máma fabrikáltam egy aljzattisztítót, ami igen jól vizsgázott, majd publikálom a kókány topicban.
-Aljzatot kiporszívóztam hát mitmondjak elég baba, már csak egy egyengetés vár rá.
-2 hét van IAPLC-ig, addig nem lesz teljes fotó.


Háttérrel kapcsolatos kérdések:
@viktorlantos mit érdemes tenni háttérnek? (fóliám van de nem férek hozzá). Fotós vásznon gondolkozom, de nem tudok elindulni rajta, A GAban láttam milyen van, tetszik, csak nem tudom miféle, és megéri e beruházni rá.?
@Evereka Laci, említetted nekem a pauszpapíos hátteret, van valami spéci dolog vele, vagy csak simán felteszem hátra? üveglapot nem tudok mögé rakni de celluxszal meg tudom fogatni oldalt.
Bárki mástól is elfogadok bármilyen ötletet :)

Egy kis érdekesség: ez a pinnatifida bizony kinőtt :D
IMG_20160514_140615.JPG
 
Ahoj.
-nyírás fodrászolás folyamatosan megy, minimális szinten.
-máma fabrikáltam egy aljzattisztítót, ami igen jól vizsgázott, majd publikálom a kókány topicban.
-Aljzatot kiporszívóztam hát mitmondjak elég baba, már csak egy egyengetés vár rá.
-2 hét van IAPLC-ig, addig nem lesz teljes fotó.


Háttérrel kapcsolatos kérdések:
@viktorlantos mit érdemes tenni háttérnek? (fóliám van de nem férek hozzá). Fotós vásznon gondolkozom, de nem tudok elindulni rajta, A GAban láttam milyen van, tetszik, csak nem tudom miféle, és megéri e beruházni rá.?
@Evereka Laci, említetted nekem a pauszpapíos hátteret, van valami spéci dolog vele, vagy csak simán felteszem hátra? üveglapot nem tudok mögé rakni de celluxszal meg tudom fogatni oldalt.
Bárki mástól is elfogadok bármilyen ötletet :)

Egy kis érdekesség: ez a pinnatifida bizony kinőtt :D
View attachment 10972
Nálam bevált ez a plusz üveglappal támasztás ,de @BBálint -nál láttam nemrég egy másik ötletes megoldást.Ő mattfehér plexit fogatott fel háttérnek.Szuper ötlet.

Tapatalkkal küldve az én LG-D855 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére