• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Empire of Dragons

@evavigh ezek üzemelnek még? 🤔
Rossz hatással van rád @Verhó tagtársunk!
Mostanában nálad is petíció kell egy újabb updatehoz!🙏🙏🙏🙏

Természetesen igen, üzemelnek. A páncélosok remekül érzik bennük magukat, folyamatosan petések a csajok, rengeteg poronty cseperedik mind a tigiknél, mind Taiwan fronton. Külön öröm, hogy a red bolt lányzó is petés lett végre, és sok-sok kék golyszi van a hasa alatt - kis szépségek születése várható!
 
Természetesen igen, üzemelnek. A páncélosok remekül érzik bennük magukat, folyamatosan petések a csajok, rengeteg poronty cseperedik mind a tigiknél, mind Taiwan fronton. Külön öröm, hogy a red bolt lányzó is petés lett végre, és sok-sok kék golyszi van a hasa alatt - kis szépségek születése várható!
Hátöööö, elsőre azt hittem, hogy a poszt a Magyar Távirati Iroda közleménye, de aztán ránéztem az avatarra.
Pixelhalmaz az már smafu? Nem olyan nagy dolog elővenni egy fotóapparátot, úgyhogy tessék nekidurálni magadat. 📸📸📸📸📸
 
No, vége a képzelgésnek, jönnek a képek vízcsere után, nyírás - bő 1 hónapja (a mohákon mondjuk tökre nem látszik..) A köpőlegyek jól teljesítenek, a red boltom nemrég vízre bocsájtotta az apróságokat, most meg megint nyerges, és készíti a pocóját az újabb eresztésnek.

242.JPG

242a.JPG

242b.JPG

242c.JPG

242d.JPG

242e.JPG

242f.JPG

242g.JPG
 
Hello Évi!
Itt mi a helyzet? Mary @mmccannon szavaival élve szeretnénk pixelhalmazt kérni a sárkányok birodalmáról ;)

El vagy tűnve mostanság...hol maradnak a jó tanácsok amik elindítottak az úton? :)

Halihó!
Esténként itt vagyok, nem tűntem el! Annyira jól haladtok az úton, hogy már Ti indítjátok el - @mmccannon szavaival élve - az "akvakopaszokat" a jó tanácsokkal. :) Mire elolvasom a bejegyzéseket, már csak a helyeslő 👍-t tudom odabiggyeszteni. 🙂

Pixelek is lesznek - hogy @Verhó -t idézzem - Hétvégén! 😁
 
Pixelek is lesznek - hogy @Verhó -t idézzem - Hétvégén! 😁
Szavadon foglak!!!

Annyira jól haladtok az úton, hogy már Ti indítjátok el az "akvakopaszokat" a jó tanácsokkal.
Ááá dehogy, en csak kontárkodok :D osztom az észt, de nem értek hozzá :D

@mmccannon szavaival élve - az "akvakopaszokat"
Ezt szlenget még nem is hallottam :D
Mary legközelebb, ha megyek be kell mutatnod a szótáradat :D
 
Hűha, én erről a naplóról sajnos valahol lemaradtam :( és csak most látom milyen volt a nyáron a jobboldali akva! 👍
Erről az állapotról beszélek:

242h.JPG

Gondolom nem erre a célra készült, de szerintem ez az állapot simán megérdemelne egy szépen felkészített versenyfotót. Az előtéren kellene picit igazítani, meg esetleg a szivacsot elfedni, takarítás és kész!, tökéletes lenne!
Vagy készült ilyen fotó? :) Ha nem, a jelenlegi állapotból elő lehetne a fentihez hasonlót állítani? Baromira jó hangulata van!
 
Hűha, én erről a naplóról sajnos valahol lemaradtam :( és csak most látom milyen volt a nyáron a jobboldali akva! 👍
Erről az állapotról beszélek:

View attachment 157295

Gondolom nem erre a célra készült, de szerintem ez az állapot simán megérdemelne egy szépen felkészített versenyfotót. Az előtéren kellene picit igazítani, meg esetleg a szivacsot elfedni, takarítás és kész!, tökéletes lenne!
Vagy készült ilyen fotó? :) Ha nem, a jelenlegi állapotból elő lehetne a fentihez hasonlót állítani? Baromira jó hangulata van!

Köszönöm, örülök, hogy tetszik! :love:
Ez a két legstabilabb akvám, agamentesen fut a kezdetektől fogva. Úgy érzem, vissza lehetne hozni ezt az állapotot. Kicsit ritkítani kell a mohákon, az előtéren kicsit nagyobbat igazítani, a tetején a stemeket visszanyírni.
Asszem megcsinálom!
 
Back
Oldal tetejére