• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma Fabulous Decay

Ez az egyik kedvencem mostanság! ;) Egyedül azokat a csúnya világítás lábakkal csinálnék valamit eléggé rontják az összképet, nem tudod megoldani a függesztést?
biztosan meg tudnám, de engem messze nem zavar annyira, amennyire nincs kedvem odabarkácsolni ami ehhez kell :D
pedig most például szeretném, ha könnyedén lentebb tudnám engedni pár centivel
fogalmam sincs, hogy hogy fogom megoldani, ha végül mégis megpróbálok egy HAC fotót csinálni :D:D
 
Ácsoltam egy akasztófát :D:D

10630423654_fd62beae9d_o.jpg
 
könnyed barkóba style => egész (jelző) lett, de hát ott jobbra még (kritika), meg hát a baloldalon azok a (növények) olyan (kritika).....

őszinte style => (y), baba, qrva jó, hinnye, a teringettét, lárifári,

egyébként meg éppen elég volt, mindenki mondjon le

ps: én promise megkeresem a gyógyszerem, de ettől az akvarisztikai scape remektől mindig begőzölök :D
 
Köszi mindenkinek a kedves bókokat!

Már megérte az a pár zöld neon , nagyon szépen úsznak. Nagyon sajnálom, hogy a versenyen nem veszik figyelembe az emers részt is, hiszen így kerek ez a műalkotás.

Azért az a három még hiányzik, nem? :D:D
Azt nem is tudom elképzelni, hogy hogyan lehet ennek csak a vizes részét nézni, de mondjuk ez már nem az én bajom -- azért fizetik a zsürit, hogy ilyen mutatványokra képes legyen :DD

De minek vacakolsz annyit? Az akvárium remekül néz ki, netán nyúl vagy az "akasztófás" képpel nevezni?
Remek ötlet a vesztőhelyet benevezni!! Alaposan megfontolom

De addig is megpróbálok többet kicsiholni a képekből inkább -- reszkess lightroom :D
 
Back
Oldal tetejére