• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma Fabulous Decay

Nahát, ez jobb, mint egy szülinap!! :)
Köszi mindenkinek a kedves szavakat és a gratulációkat!
Mindenképpen köszönetet kell mondjak Cecskának, aki gyakorlatilag az elejétől fogva okos meglátásaival segített, Tibinek a mindenféle növényért és a garnikért, Viktornak a fotó-basztatásban nyújtott pótolhatatlan segítségéért -- és mindenki másnak a bíztatásért illetve az ötletekért. Az öreg pedofilt parafrazeálva: vannak azért olyan klubok, akik ha felvennének, akkor szívesen tartozok hozzájuk - ez is egy ilyen :D
 
Emlékszem, amikor a fát még szemmel méregetted. Ráéreztél rendesen, az biztos. Csendben figyeltem, ahogy a szarkasztikus humor mögött mégis csak érezni lehetett, hogy miből is lesz a "cserebogár", akarom mondani egy nature akvárium :) Hasonlóan sok izgalmat kívánok a jövőben(y)
 
A sok gratuláció láttán én azt hittem először hogy már a HAC-ot is megnyerted. (y) Na jó ne legyünk túl optimisták csak a TOP 3-ban esélyes. :D
 
Én is gratulálok! Ja meg üdvözöllek a klubban:cool:
Most elég erős volt a mezőny, de szerintem is jó döntés született.(y)

:lock:(Mondjuk ideje volt már. Szerintem egyébként lassan meg kéne reformálni ezt a hónap akváriuma dolgot, mert így nem valami pontos a megnevezés):muted:
 
Back
Oldal tetejére