• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma Fabulous Decay

Ezeken a képeken nagyon látszik azért, hogy mennyire kezdő vagyok
Haj de szeretnék ilyen kezdő lenni :rolleyes:
Nagyon jó lett az akvárium,szerintem is jó a vízfelszín felett a kert,de sajna sok mocskot összeszed így a munka is sok vele.
Nálam még mindig 10/10 -es az akid.(y),meg szerintem az is marad :D
 
Haj de szeretnék ilyen kezdő lenni :rolleyes:
Nagyon jó lett az akvárium,szerintem is jó a vízfelszín felett a kert,de sajna sok mocskot összeszed így a munka is sok vele.
Nálam még mindig 10/10 -es az akid.(y),meg szerintem az is marad :D
Köszi a kedves szavakat
Az igazság az, hogy igyekszem kicsit a járatlan utat keresni, de most már megnézném, hogy a kitaposott ösvények vajon merre vezetnek :D
Az emers részhez lassan be kell szereznek a fűnyírót, közben a mosa kínlódik a vízfelszín körül -- szerintem nem bírja, hogy nem teljesen állandó a vízszint, és néha emers néha meg szubmers életre kényszerül. És cyanos kicsit, amit már elég rég óta nem tudok eltüntetni onnan -- nagyon makacs a rohadék.
A másik akváriumomban is van emers rész.
A harmadikban nem lesz :D
 
höhö :D ki gondolta volna az Iwagumi rapidfire-en, mikor a háttérből néztük @BBálint kollegával (többek közt) -- vajh' mit molyolsz azokkal az elképzelhetetlenül fa...szerű képződményekkel?

Most már tudjuk. Gratula (y) Jó volt közben párszor élőben is látni a Fabuloust, hogy honnan -- hova. :whistle:

Ui.: szerintem is. plecsnit lets-nek! :whistle:
 
höhö :D ki gondolta volna az Iwagumi rapidfire-en, mikor a háttérből néztük @BBálint kollegával (többek közt) -- vajh' mit molyolsz azokkal az elképzelhetetlenül fa...szerű képződményekkel?

Most már tudjuk. Gratula (y) Jó volt közben párszor élőben is látni a Fabuloust, hogy honnan -- hova. :whistle:

Ui.: szerintem is. plecsnit lets-nek! :whistle:
köszi :)

egyébként tényleg még akkoriban barátkoztam meg az ággal :D
szerencsére nem kellett senkinek
 
akkor thrash-elek még egy kicsit a naplódba... először olvasván anno a napló címét, kapásból ez jutott eszembe -- mer' egyébként mi a l...'asz juthatott volna? :whistle:

... mert hogy eccerű a kapcsolási rajzom, csak erős idegzetűeknek, egy kis disco :ROFLMAO: sorry, sorry :sorry::sorry:

 
akkor thrash-elek még egy kicsit a naplódba... először olvasván anno a napló címét, kapásból ez jutott eszembe -- mer' egyébként mi a l...'asz juthatott volna? :whistle:

... mert hogy eccerű a kapcsolási rajzom, csak erős idegzetűeknek, egy kis disco :ROFLMAO: sorry, sorry :sorry::sorry:

mindig csodáltam és irigyeltem az embereket, akik örökre gimisek tudnak maradni!!! :D:D
 
  • Like
Reactions: TZ
Na, kinyaltam az akváriumot -- a fotózás után eléggé elhanyagoltam (jó, fogalmazzunk úgy, hogy RÁPIHENTEM), nem pucoltam diffúzort hetek óta = jöttek az algák, fonal, BBA --- most adtam nekik, nyírtam is egy nagyot az eleocharisokon, minden szép újra. Most mindenki csukja be a szemét egy pillanatra, és képzelje el a parvula / acicularis nyírás utániakat ezzel a ki%!!/+=(/tt szigettel középen :D:D
Holnap jön a Young and Old :) szegény arra aztán tényleg rá fog férni :))
 
A Nap süssön Rád, Lets! :D megérdemelted. na mostan kűggyek valami szép számot köszöntésül, vagy eltekintesz tőle? :whistle:
 
Közben úgy látom ma estére elintéztük a fórum sebességét letsgoval :) .... mindenki nézi a fórumot. Bocsi skacok :(
Remélhetőleg gyorsan rendeződik a téma
 
Back
Oldal tetejére